کاربر ساده
موجودی بــانــکــ
پنهانی

آخرین ارسال های کاربر p30today2014

• درود بنده دراین قالب چند مشکل دارم یکی اینکه کدی که  گذاشتم برای اطلاع رسانی پیام خصوصی دراین قالب نمیاد / دوم نماد های ارسال در زمان ارسال پست نیستند اما  درویرایش میتونم ببینمشون   وهمچنین گزینه حذف پست در زیر پستها وجود ندارد ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاس ....

• جواد جان وقت کردی دادا اینو دربرنامه ات داشته باش عزیز دل مرسی یا حق

• داداش من این چیزی رو ک گفتین نمیدونم والا/  ولی حذف موقت نه  حذف دایم شد . از گزینه های انتهای پیج استفاده شد اخه نه زیر پست ابزارهای مدیریتی  روبکار بردم /چون من حواسم نبود ی تاپیک دیگه روقرار بود حذف کنم اشتباه تواون صفحه تیکشو زدم وزدم حذف دایمشد . الان بزنیم میگه موضوع وجود ندارد وبرای من ادمین هم قابل مشاهده نیست که کلا حذف دایم شد بنظرم / اگر این پلاگین رو برام سازگار کنید ممنون میشم  خدا اجرتون بده دراین شبهای قدر یاحق...

• درود من سهوا یک یاز تاپیکهامون رو حذف کردم / میشه این رو با ورژن 1.8 هم سازگار کنید / تا تاپیک روبازیافت کنم/ ممنون میشم خیلی ضروریه/ از لطفتتون ممنونم یاحق

• [quote='MybbCo' pid='8159' dateline='1430132929'] [hr] برای افزودن دکمه باز/بستن تالار ها ، قالب forumbit_depth1_cat رو ویرایش کنید و قبل از کد زیر : [code]آخرین ارسال[/code] کد زیر رو قرار بدید : [code]
    {$expaltext}
    [/code] [hr] ...

اطلاعات تماسِ p30today2014

وب‌ سایت:
پیام خصوصی:
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :