پک درجات کاربریflat Square

نویسنده : hossein

پک درجات کاربریflat Square
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
این اولین کار من با فتوشاپ در زمینه ی ساخت پک درجات کاربری هست امید وارم که بدتون نیاد
[تصویر:  attachment.php?aid=30]
برا دانلود کلیک کن!!
نویسنده :

X
پوسته Royalfun
پوسته زیبای RoyalFun قابلیت های پوسته : تغییر رنگ _ چهار رنگ [بدون رفرش قالب] هدر زیبا باکس و ...
پوسته
دیدگاه های کاربران 6

پاسخ مسئول
ارسال: 2
سلام
برای شروع بسیار هم زیباست
منتظر کارهای بعدی هستیم
+1

thanks

image
ارسال: 3
(2014-05-03T19:40:16+00:00 2014-05-03T19:40:16+00:00)hossein نوشته :  با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
این اولین کار من با فتوشاپ در زمینه ی ساخت پک درجات کاربری هست امید وارم که بدتون نیاد

برا دانلود کلیک کن!!

لطفا هرچه زودتر داخل خود انجمن آپلود کنید - فکر کنم فایل های خارجی که برای دانلود میزارید ممنوع باشه داخل انجمن
ارسال: 4
این فایل از Mediafire است و ممنوع نیست!

بعدشم شما کی دیدی کسی لینک منبع بزاره یا اینکه از انجمن خودش لینک بزاره و اون موقع بن بشه؟

پاسخ مسئول
ارسال: 5
در داخل خود انجمن پیوست بشه بهتره
برای ماندگاری فایل

image
ارسال: 6
(2014-05-06T13:37:18+00:00 2014-05-06T13:37:18+00:00)Mohammad Sabaeian نوشته :  این فایل از Mediafire است و ممنوع نیست!

بعدشم شما کی دیدی کسی لینک منبع بزاره یا اینکه از انجمن خودش لینک بزاره و اون موقع بن بشه؟
کاش 
یه خورده فکرتون رو بازتر میکردید و درست فکر میکردید قبل از اینکه بر علیه کسی جبهه بگیرید -مشاهده کردید که جناب مدیر هم تائید کردند
موفق باشید
ارسال: 7
نقل قول: لطفا هرچه زودتر داخل خود انجمن آپلود کنید - فکر کنم فایل های خارجی که برای دانلود میزارید ممنوع باشه داخل انجمن

این حرف شما....

من فقط به ممنوع نبودن و اینکه تا حالا کسی بن و یا اخطار نگرفته گوشزد کردم(همین)

و شما اگر جواب آقا جواد رو کامل می خوندی می گرفتی از نظر دوام گفتن نه اینکه در مورد ممنوعیت حرف بزننBig Grin

یا علی

برای عضویت در کانال تلگرامی
[همیار مای بی بی]
کلیک کنید
دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :