پوسته FlatOne

نویسنده : MybbCo
نام فایل : FlatOne.zip
اندازه : 469.93 KB
پسورد : www.mybbco.ir
فقط اعضا میتوانند فایل پیوست را دریافت کنند .

پوسته FlatOne
نام پوسته : FlatOne
طراحی شده توسط : ویکی وی بی
تبدیل شده توسط : همیار مای بی بی

سلام
خب مدتی هست که به خاطر درس ها فعالیت انجمن کم شده البته بهش رسیدگی میکنم ولی تنهایی که نمیشه و متاسفانه در این مدت دوستان خیلی کمکی نکرده اند اما امیدوارم از این به بعد دوستان بهتر در انجمن فعالیت بکنند
این پوسته رو برای شما عزیزان تبدیل کردم امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره .

ویژگی های پوسته :
  • هدر زیبا
  • سبک زیبا عنوان انجمن ها
  • فوتر زیبا و خاص
  • و ...

حق کپی رایت تبدیل کننده قالب و طراح قالب محفوظ است

با تشکر
thanks
تصویر (ها)

نویسنده :

X
پوسته Royalfun
پوسته زیبای RoyalFun قابلیت های پوسته : تغییر رنگ _ چهار رنگ [بدون رفرش قالب] هدر زیبا باکس و ...
پوسته
برای عضویت در فید مای بی بی فارسی ایمیل خود را وارد کنید :

قدرت گرفته از : FeedBurner
دیدگاه های کاربران 16
ارسال: 2
سلام داداش جوادBig Grin

مرسی و دستت درد نکنه انصافا با این همه کار لطف میکنی که باز پوسته ها رو تبدیل میکنیBig Grin

ایشالله که بتونیم بجبرانیمBig Grin

ولی من یکی اخر سر نتونسم تبدیل کردن قالب ها رو یاد بگیرم=))

در هر حال مرسیBig Grin
ارسال: 3
راست میگه برهان 
داداش جواد تبدیل قالب وی بی رو یاد بده قول میدم همه قالبا وی بی رو به مای بی بی تبدیل کنم !Big Grin

ارسال: 4
درود دوستان کلا 1.6 داره فراموش میشه هراستایل جدید وفلت ویا خوبی زده یا ترجمه وتبدیل برا 1.8 میزنن نمیشه اینو برای 1.6 کاریش بکنید ماهم استفاده کنیم دوستان ؟ممنون میشم راهنمایی کنید
ارسال: 5
خب دوست عزیز شما هم به نسخه 1.8 برید هم خوبه هم امکانت بیشتر نسبت به 1.6  داره پیشنهاد میکنم آپ کنید به 1.8 Smile
ارسال: 6
عذر میخوام بابت زود آپ کردم
منم مشتاق یاد گرفتن تبدیل وی بی به مای بی بی عالی میشه اگه داداش جواد بذاره
مرسی

ارسال: 7
(2014-12-27T20:17:18+00:00 2014-12-27T20:17:18+00:00)M.nestor نوشته :  خب دوست عزیز شما هم به نسخه 1.8 برید هم خوبه هم امکانت بیشتر نسبت به 1.6  داره پیشنهاد میکنم آپ کنید به 1.8 Smile

درود باتوجه ب اینکه هنوز قطعیت 1.8 وتمکیل نشدن پلاگینهاش وهم باگها واومدن 1.8.بالاترش صلاح ندونستم ارتقا بدم تا تداخلی نشه خب برای 1.6 هم همچین قالبهایی بزنید ما هم دعاتون میکنیم خیلی ها هستن روی 1.6 موندن کم کم داریم از مای بی بی زده میشم همین دیروز دوستم رفت رو وی بی کمی همت کنید سپاس ازهمه زحمات بچهای همیار یاحق
ارسال: 8
درود عزیزمSmile

خب همونطور که مطلع هستید اخرین نسخه 1.8 هستSmile

با اینکه من خودم رو 1.6 هستم ولی پشتیبانی باید با تاپیک های روز پیش بره تا بتونه سر پا وایسه Smile

بنظرم دیگه 1.8 هم رسما شناخته شده و میتونید ارتقا بدید و پلاگین ها هم اکثرا سازگار میشنSmile

ولی من به شخصه 1.6 رو برای انجمن های تفریحی میپسندمSmile

ارسال: 9
اسپم نشه دوستان ماهم عین شما ب 1.6 وفادار حالا باید محروم بشیم از این استایلهای زیبا؟ خب خودشما که روهمینی برهان جان ادیت کنید رو نسخه 1.6 جواب بده  با سپاس ازهمه تاپیک منحرف شد یاق
ارسال: 10
(2014-12-29T15:29:30+00:00 2014-12-29T15:29:30+00:00)p30today2014 نوشته :  اسپم نشه دوستان ماهم عین شما ب 1.6 وفادار حالا باید محروم بشیم از این استایلهای زیبا؟ خب خودشما که روهمینی برهان جان ادیت کنید رو نسخه 1.6 جواب بده  با سپاس ازهمه تاپیک منحرف شد یاق

سلام
خب واسه 1.6 هم اقا جواد قالبای خوبی ترجمه و طراحی کردن فقط شما باید با حفظ کپی رایت اونارو ویرایش کنید
الان پشتیبانیا باید روی 1.8 کار کنن تا کمبودی نداشته باشه واسه کاربرا
ارسال: 11
(2014-12-31T00:35:07+00:00 2014-12-31T00:35:07+00:00)Samet نوشته :  
(2014-12-29T15:29:30+00:00 2014-12-29T15:29:30+00:00)undefined نوشته :  اسپم نشه دوستان ماهم عین شما ب 1.6 وفادار حالا باید محروم بشیم از این استایلهای زیبا؟ خب خودشما که روهمینی برهان جان ادیت کنید رو نسخه 1.6 جواب بده  با سپاس ازهمه تاپیک منحرف شد یاق

سلام
خب واسه 1.6 هم اقا جواد قالبای خوبی ترجمه و طراحی کردن فقط شما باید با حفظ کپی رایت اونارو ویرایش کنید
الان پشتیبانیا باید روی 1.8 کار کنن تا کمبودی نداشته باشه واسه کاربرا
بله درسته
و در جواب p30today2014 اگه با وجود این همه قالب 1.6 احساس میکنید قالب مناسبی براتون نیستن میتونید با مبلغ خیلی کمی vip بشید و در بخش vip همیار بهترین قالب  های 1.6 هست Smile

ارسال: 12
سلام این پوسته یکم ایراد داره با انجمن من چکار کنم؟
http://bunka.ir/community/index.php?my_p...e5&theme=4

البته برای مهمان ها عالی هست ولی وقتی وارد میشی همه چی میریزه به هم. پلاگین ها هم همه غیر فعال میشن. با اینکه تو هستی دوباره باید لاگین کنی و...

لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ مسئول
ارسال: 13
(2015-02-02T13:41:00+00:00 2015-02-02T13:41:00+00:00)letkabi نوشته :  سلام این پوسته یکم ایراد داره با انجمن من چکار کنم؟
http://bunka.ir/community/index.php?my_p...e5&theme=4

البته برای مهمان ها عالی هست ولی وقتی وارد میشی همه چی میریزه به هم. پلاگین ها هم همه غیر فعال میشن. با اینکه تو هستی دوباره باید لاگین کنی و...

لطفا راهنمایی کنید.

با پوسته پیش فرض هم امتحان کردید ؟

image

ارسال: 14
khub bud
ارسال: 15
ممنون از شما
لطفا پوسته‌های مای بی بی بیشتری در فروشگاه قرار بدید.
به عنوان کسی که از ویبولتین به مای بی بی اومدم اصلا احساس خوبی از پوسته های تبدیل شده از ویبولتین ندارم.
سپاس

برای عضویت در کانال تلگرامی
[همیار مای بی بی]
کلیک کنید
دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :