نام فایل : Tak Dokhtar.IR--undodelete.zip
اندازه : 115.29 KB
پسورد : www.mybbco.ir
فقط اعضا میتوانند فایل پیوست را دریافت کنند .

پلاگین بازگردانی حذف شده ها
درود ب کاربران همیار مای بی بی
جایی برای قرار گیری در انجمن پیدا نکردم قرار دادم در این بخش تا بعد انتقال بدیم!
نام پلاگین: بازگردانی حذف شده ها
ترجمه : behnam
لینک اصلی:http://mods.mybb.com/view/undo-delete
نمونه: پیوست شد.
تصویر (ها)

نویسنده :

X
پلاگین نمایش افراد آنلاین در 24 ساعت گذشته
سلام با استفاده از این پلاگین میتونید افراد آنلاین در 24 ساعت گذشته انجمنتون رو در صفحه اصلی انجمن ...
تعیین نشده
دیدگاه های کاربران 6

ارسال: 2
درود من سهوا یک یاز تاپیکهامون رو حذف کردم / میشه این رو با ورژن 1.8 هم سازگار کنید / تا تاپیک روبازیافت کنم/ ممنون میشم خیلی ضروریه/ از لطفتتون ممنونم یاحق

پاسخ مسئول
ارسال: 3
(2015-07-06T16:55:01+00:00 2015-07-06T16:55:01+00:00)p30today2014 نوشته :  درود من سهوا یک یاز تاپیکهامون رو حذف کردم / میشه این رو با ورژن 1.8 هم سازگار کنید / تا تاپیک روبازیافت کنم/ ممنون میشم خیلی ضروریه/ از لطفتتون ممنونم یاحق

در نسخه 1.8 قابلیت soft delete فعال اگر باشه موضوع حذف نمیشه بلکه فقط برای کاربران قابل نمایش نخواهد بود
و میشه اون رو بازیابی کرد

image

ارسال: 4
داداش من این چیزی رو ک گفتین نمیدونم والا/  ولی حذف موقت نه  حذف دایم شد . از گزینه های انتهای پیج استفاده شد اخه نه زیر پست ابزارهای مدیریتی  روبکار بردم /چون من حواسم نبود ی تاپیک دیگه روقرار بود حذف کنم اشتباه تواون صفحه تیکشو زدم وزدم حذف دایمشد .
الان بزنیم میگه موضوع وجود ندارد وبرای من ادمین هم قابل مشاهده نیست که کلا حذف دایم شد بنظرم / اگر این پلاگین رو برام سازگار کنید ممنون میشم  خدا اجرتون بده دراین شبهای قدر یاحق

پاسخ مسئول
ارسال: 5
(2015-07-06T18:18:29+00:00 2015-07-06T18:18:29+00:00)p30today2014 نوشته :  داداش من این چیزی رو ک گفتین نمیدونم والا/  ولی حذف موقت نه  حذف دایم شد . از گزینه های انتهای پیج استفاده شد اخه نه زیر پست ابزارهای مدیریتی  روبکار بردم /چون من حواسم نبود ی تاپیک دیگه روقرار بود حذف کنم اشتباه تواون صفحه تیکشو زدم وزدم حذف دایمشد .
الان بزنیم میگه موضوع وجود ندارد وبرای من ادمین هم قابل مشاهده نیست که کلا حذف دایم شد بنظرم / اگر این پلاگین رو برام سازگار کنید ممنون میشم  خدا اجرتون بده دراین شبهای قدر یاحق

پلاگین رو سازگار کردم در داخل همین پست خواهم گذاشت

image

ارسال: 6
جواد جان وقت کردی دادا اینو دربرنامه ات داشته باش عزیز دل مرسی یا حق

ارسال: 7
پس کی نسخه سازگار با 1.8 رو قرار میدید؟

برای عضویت در کانال تلگرامی
[همیار مای بی بی]
کلیک کنید
دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :