پست بیت مدرن (Modern) به سبک وی بی
سلام به همگی
خب اگر برخی استایل های وی بی رو دیده باشید ، شاید از سبک پست بیتشون خوشتون اومده باشه ، خب ما یه نمونه مدرنش رو براتون اینجا آموزش استفاده ازش رو میزاریم
اگر هم نمونه ی دیگه دیدید یا خواستید بگید تا در اسرع وقت قرار بدیم .

نویسنده : MybbCo
شات :
image

خب ابتدا کد استایل رو که براتون پیوست کردم ، دریافت کنید و در داخل global.css پوسته اتون قرار بدید .
نام فایل : moder_style.txt
اندازه : 666 bytes
پسورد : www.mybbco.ir
فقط اعضا میتوانند فایل پیوست را دریافت کنند .

خب حالا به مسیر زیر برید :
پنل ادمین / قالب ها و پوسته ها / Post Bit Templates

ابتدا postbit_author_user رو ویرایش کنید و کدهای زیر رو پیدا کنید :
{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}<br />
    {$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}

خب به جای کدهای بالا ، کدهای زیر رو قرار بدید :
<div class="post_field"><dt>{$lang->postbit_posts}</dt><dd> {$post['postnum']}</dd></div>
<div class="post_field"><dt>    {$lang->postbit_joined} </dt><dd> {$post['userregdate']} </dd></div>

خب حالا postbit_reputation رو ویرایش کنید و کدهای زیر رو پیدا کنید :
<br />{$lang->postbit_reputation} {$post['userreputation']}

به جای کدهای بالا ، کد زیر رو قرار بدید :
<div class="post_field"><dt> {$lang->postbit_reputation} </dt><dd> {$post['userreputation']}</dd></div>

حالا postbit_warninglevel رو ویرایش کنید و کدهای زیر رو پیدا کنید :
<br />{$lang->postbit_warning_level} <a href="{$warning_link}">{$warning_level}</a>

به جای کدهای بالا ، کدهای زیر رو قرار بدید :
<div class="post_field"><dt> {$lang->postbit_warning_level} </dt><dd> <a href="{$warning_link}">{$warning_level}</a> </dd></div>

موفق باشید
منبع : همیار مای بی بی

thanks
نویسنده :

X
پلاگین Google Plus in Sidebar (گوگل پلاس در گوشه انجمن)
نام پلاگین : Google Plus in Sidebar توضیحات : افزودن گوگل پلاس به گوشه انجمن به صورت fixed نویسنده ...
تعیین نشده
دیدگاه های کاربران 14
ارسال: 2
سپاسSmile
ارسال: 3
دکمه سپاس بزنید کافیه!
اسپم ندید
ارسال: 4
سپاس.. بهنام جان گوگل به تعداد نظرات هم توجه داره

می گم جواد جان.... ما که همه چی رو به سبک IBP و وی بی کردیم چرا نریم تو  همون اینجا موندیم.... خداییشBig Grin

پاسخ مسئول
ارسال: 5
(2014-04-25T10:43:25+00:00 2014-04-25T10:43:25+00:00)Mohammad Sabaeian نوشته :  سپاس.. بهنام جان گوگل به تعداد نظرات هم توجه داره

می گم جواد جان.... ما که همه چی رو به سبک IBP کردیم چرا نریم تو  همون اینجا موندیم.... خداییشBig Grin

ترکیبی کار میکنیم محمد جان Big Grin

image

ارسال: 6
اقا من طبق فرمايشات شما همه كارها رو انجام دادم ولي پست بيتم شكل عكس در نيومد

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

ارسال: 7
مشکلش چیه دقیقا؟؟

ارسال: 8
درست كادر بندي نميشه و دكمه سپاس هم مشكل داره
ارسال: 9
دکمه سپاس تاپیکش هست

واس پست بیت میتونید دسترسی بدید تا واستون درست کنم

ارسال: 10
سلام دوستان من مشکلی که دارم اینکه آیتم ها رو دوبار نشون میده (عکسشو پیوست کردم) میخواستم بدونم مشکل چیه ؟

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

ارسال: 11
(2014-09-02T11:51:05+00:00 2014-09-02T11:51:05+00:00)joomboy نوشته :  سلام دوستان من مشکلی که دارم اینکه آیتم ها رو دوبار نشون میده (عکسشو پیوست کردم) میخواستم بدونم مشکل چیه ؟
تو قالب postbit_author_user گذاشته شده!

کل محتویات postbit_author_user رو پاک کن و بجاش اینو بزار thanks
<div class="post_field"><dt>{$lang->postbit_posts}</dt><dd> {$post['postnum']}</dd></div>

<div class="post_field"><dt>    {$lang->postbit_joined} </dt><dd> {$post['userregdate']} </dd></div>

ارسال: 12
(2014-09-03T14:51:42+00:00 2014-09-03T14:51:42+00:00)matin pn نوشته :  
(2014-09-02T11:51:05+00:00 2014-09-02T11:51:05+00:00)joomboy نوشته :  سلام دوستان من مشکلی که دارم اینکه آیتم ها رو دوبار نشون میده (عکسشو پیوست کردم) میخواستم بدونم مشکل چیه ؟
تو قالب postbit_author_user گذاشته شده!

کل محتویات postbit_author_user رو پاک کن و بجاش اینو بزار thanks

کل postbit_author_user رو پاک کردم و کدی که گفتین رو قرار دادم ولی بازم مشکلم حل نشد Undecided
ارسال: 13
تو قالب postbit_classic متغییرشو حذف کنید یا اینکه میتونید کد های postbit_author_user حذف کنید

ارسال: 14
متغیرشو در postbit_classic پیدا نکردم !! وقتی کدهای author_user رو هم پاک می کنم دیگه هیچی نشون نمیده !!
در ضمن من هر پست بیتی میزارم همین مشکل برام به وجود میاد Sad
ارسال: 15
دسترسی بدید تا چک کنم

برای عضویت در کانال تلگرامی
[همیار مای بی بی]
کلیک کنید
دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :