پاسخ مسئول
ارسال: 1
سلام
حتما دیدید که وقتی توی لیست آنلاین میرید اگر دقت کرده باشید مکان من مشخص نیست ، طبق تصویر زیر :
image

و یا اگر به پروفایل من برید ، زمانی که آنلاین هستم به جای نمایش مکان من در انجمن ، متن آنلاین ( در حال تفکر !!! ) رو مشاهده میکنید
پلاگینی برای مخفی کردن مکان ادمین ساخته شده اما عیب پلاگین این هست که فقط مکان یک کاربر رو مخفی میکنه اما با این روش میتونید مکان کاربران دلخواهتون رو مخفی و تغییر بدید
خب نظرتون در مورد ایجاد آموزش برای انجام اینکار چیه ؟؟

thanks

image

اگر این مطلب مورد استفاده شما بود لطفا امتیاز خودتان را از 5 به ما بدید . با تشکر فراوان

• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0 رای - 0 میانگین
پاسخ های کاربران 5
ارسال: 2
خیلی جالبه
تو یه سایت دیدم پلاگینش هست ولی با اونی که ما میگین فرق داره باهاش میشه محل یک گروه یا چند گروه رو مخفی کرد
ارسال: 3
نیکی و پرسش؟:دی!
کلاً اگه بشه از این آموزش هایی که پلاگینشون هم موجوده بیشتر بذارید عالیه
همیشه مشکل تداخل پلاگین وجود داره
با این کار آسونتر این مشکلات رو حل میکنیم.

بنظرم شاید بشه یه بخش جدید ایجاد کنید و آموزش هایی که پلاگینشونم موجوده رو بذارید که این آموزشها از سایر آموزشها جدا باشنthanks
ارسال: 4
(2014-05-26T14:58:00+00:00 2014-05-26T14:58:00+00:00)MybbCo نوشته :  سلام
حتما دیدید که وقتی توی لیست آنلاین میرید اگر دقت کرده باشید مکان من مشخص نیست ، طبق تصویر زیر :
image

و یا اگر به پروفایل من برید ، زمانی که آنلاین هستم به جای نمایش مکان من در انجمن ، متن آنلاین ( در حال تفکر !!! ) رو مشاهده میکنید
پلاگینی برای مخفی کردن مکان ادمین ساخته شده اما عیب پلاگین این هست که فقط مکان یک کاربر رو مخفی میکنه اما با این روش میتونید مکان کاربران دلخواهتون رو مخفی و تغییر بدید
خب نظرتون در مورد ایجاد آموزش برای انجام اینکار چیه ؟؟

thanks

سلام
میشه دلیل این کار یا پلاگین رو بدونم که ادمین مخفی بشه؟
ادمین باید همیشه در دسترس باشه شما دنبال پلاگین نوشتن و وقت گذاشتن برای مخفی کردنش هستید؟
موفق باشید !!!!!
ارسال: 5
آره  حتما بزارید Smile

اکثران تو انجمن های بزرگ ناظران فوروم از این کار استفاده میکنن Smile

پاسخ مسئول
ارسال: 6
با توجه نظر شما عزیزان ، آموزش در انجمن قرار گرفت :
آموزش مخفی کردن مکان کاربر دلخواه در مای بی بی (hide any user location )

image

برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :