وضعیت مشکل :
عنوان تایپک :

مشکل عدم خروج زدن کاربر ازسایت و ورود

درود دوستان الان متوجه شدم درانجمن خروج بزنم اعلام میکنه باموفقیت خارج شدی ولی بازم کاربر یوزرش پابرجاس وبصورت میهمان نمیشه امروزم بعضی ازکاربران ک خروج زده بودن دیروز بزور وارد یا واردچت باکسو نمیدیدند میتونید راهنمایی کنید ودقیقا هم نمیدونم چی شده چی نصب کردم یک دو پلاگین بود کلمان کلیدی ومولتی یوزر ک پاکشون هم کردم نمیدونم الان مشکل هنوز پابرجاست روهرقالبی پیش فرض کنم وببرم سایتو روش بازم خروج نمیزنه لطفا کمک وراهنمایی کنیی

آدرس سایت
پاسخ های کاربران 9
تعداد ارسال ها : 592
ارسال: 2
درود دوست عزیزBig Grin

بنده الان رفتم انجمنتون و ثبت نام کردم و بصورت انلاین مشاهده کردم و با هیچ مشکلی مواجه نشدمBig Grin

باز شاید مشکل از کوکی ها باشه Big Grin

البته شایدBig Grin

تعداد ارسال ها : 38
ارسال: 3
درود برهان جان خب شما دوباره تست بزن ورود وخروجتو وچت باکس براتون قابل مشاهده وسایت بدرستی دردسترسه ؟ ممنون میشم بعد خب براکوکی یها چی کنم مرورگرو هم کششوخالی کردم که کوکی خود انجمن مشکل داره کش شده؟ میشه بییشتر توضیح بدین
ارسال: 4
بله دوست عزیز همه چی برای بنده درستهBig Grin

برهای کوکی ها شما باید برید تو هاستتون تو پوشه ins سِتینگ و تنظیم کنیدBig Grin
ارسال: 5
یا اگر کدیتو هاستتون قرار دادید که سرعتتون رو ببره بالا اونو بردارید چون اکثر مشکلات از همیشهBig Grin
تعداد ارسال ها : 198
ارسال: 6
مشکل از کوکی هست
در تنظیمات انجمن کوکی رو تنظیم کنید.
ارسال: 7
نه محمد جان مشکل ایشون از کد هایی بود که تو هاستشون گذاشته بودن که الحمدالله رفع کردیمBig Grin
تعداد ارسال ها : 37
ارسال: 8
من هم این مشکلو داشتم با تغییر کوکی ها درست شد 
ارسال: 9
میدونم ولی حساب مشکل ایشون از کوکی جدا بودBig Grin

از کد های توی هاست بود که قرار داده بودنBig Grin
تعداد ارسال ها : 37
ارسال: 10
(2014-08-09T22:35:41+00:00 2014-08-09T22:35:41+00:00)borhan نوشته :  میدونم ولی حساب مشکل ایشون از کوکی جدا بودBig Grin

از کد های توی هاست بود که قرار داده بودنBig Grin

ببخشید وقت نکردم همه رو بخونم Big Grin

برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :