وضعیت مشکل :
عنوان تایپک :

مشکل جدی

سلام به اساتید گرامی 

دوستان  به 3 مشکل بر خوردم  نمیدونم چرا از دوستانی که می توانند کمکم کنند سپاسگزارم 

1: در صفحه ثبت نام وارد کردن اعداد به صورت فارسی انجام میشود در صورتی که حتی زبان را انگلیسی تغییر دهی بازم فارسی می نویسد 

چه اقدامی انجام بدهم تا اعداد انگلیسی شود

2: در کنترل پنل مدیریت وقتی می خواهیم بر روی کاربری ویرایش انجام دهیم پیغام زیر را میدهد

wFatal error: Call to undefined method datacache::update_bannedemails() in /public_html/fourm/inc/functions.php on line 5545

ww.mybbco.ir

3: وقتی می خواهم وارد حساب کاربری شوم هم این پیغام میده
Fatal error: Call to undefined method captcha::invalidate_captcha() in /home3/public_html/fourm/member.php on line 1254
پاسخ های کاربران 33
تعداد ارسال ها : 15
ارسال: 31
تشکر فراوان بابت کمک و راهنمایی شما سروران 

این مشکل 
Fatal error: Call to undefined method datacache::update_bannedemails() in /home3/pilotair/public_html/fourm/inc/functions.php on line 554

در هنگام ثبت نام و ویرایش کاربر ایجاد میشود 
در صورتی که دوستان فرمودنند یک نسخه از همین فایل را اپلود کنم اما بازم کماکان همین مشکل موجوده 

راهی هست دوستان

در ضمن این اتفاق زمانی افتاده که من قالب اختصاصی همین انجمن را دانلود کردم و نصب کردم اما قبلا با قالبهای دیگر همچنینین مشکلی نداشتم

با تشکر از اساتید
تعداد ارسال ها : 2,063
ارسال: 32
تمامی پلاگین هاتون رو غیرفعال کنید
ببینید ارور برطرف میشه یا نه

image
تعداد ارسال ها : 15
ارسال: 33
(2014-02-06T12:46:20+00:00 2014-02-06T12:46:20+00:00)MybbCo نوشته :  تمامی پلاگین هاتون رو غیرفعال کنید
ببینید ارور برطرف میشه یا نه
همرو غیر فعال کردم اما بازم ایراد میگیره و همین ث
ارور را میدهد
تعداد ارسال ها : 135
ارسال: 34
دوست من نسخه اخر مای بی بی رو بریزی حل میشه مشکلت!
قبل تغیرات از انجمن بک اپ بگیر بعد اپگرید کن

برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :