نام فایل : adsh.zip
اندازه : 2.52 KB
پسورد : www.mybbco.ir
فقط اعضا میتوانند فایل پیوست را دریافت کنند .

قالب اختصاصی تبلیغات شما ورژن 2
با سلام اینم پس از چند روز یک قالب اختصاصی برای تبلیغات شما طراحی کردم .
image
مزایا
بدون عکس بودن قالب جهت افزایش سرعت بارگذاری {البته بک گراندش عکس هست}
استفاده از فونت بسیار زیبا B YEKAN
منوآبشاری
|
خوب امید وارم از این قالب خوشتون بیاد ولی خدایی چندین ساعت روش کار کردم
تصویر (ها)

نویسنده :

X
پوسته میهن هک
پوسته میهن هک (Mihan Hack) این پوسته در واقع همون پوسته flatty هست که ویرایش و اختصاصی سازی شده است ...
پوسته 1.8
    دیدگاه های کاربران 17
    ارسال: 16
    (2014-07-23T22:54:03+00:00 2014-07-23T22:54:03+00:00)aliali نوشته :  اگه ناراحتین فعالیت نمیکنم یه ذره برین از سایت وی...ان و انجمن یوها...ین.. یاد بگیرین البته تو این انجمن همه خوبن بجز بعضیا شما انتظار دارید منی که همش 5 شب هست سی اس اس یاد گرفتم بیام برات قالب فوق حرفه ایی طراحی کنم واقعا براتون متاسفم شما دارین تربیت خانوادگی خودتون رو نشان میدهید حقیقت شما خودتون از کجا شروع کردین از همون روز اول رفتین قالب مثل قالب دانلود ها یا خیلی سایت های دیگه زدین در ضمن اینجا انجمنی برای آموختن هست نه این که شما بخوایید مسخره کنید شما خودتون اگه میتونین فعالیت کنید وقالب های زیبا بزارید ما هم ممنونتون میشیم و استفاده میکنیم و مرد مجبور به استفاده از قالب های ما نیستید من نمی دونستم دارم گناه میکنم که هم دارم کد نویسی یاد میگیرم و دستم کند میشه و یه بروزرسانی به همیار میدم دیگه حرفی ندارم  دوستان واقعا شرمنده ام که قالب های زشت نهادم حلال کنید

جناب علی از حرف من ناراحت شدی ؟
    من داشتم یکم راهنمایی میکردم ، قصدی نداشتم !
    همین من که فکر میکنن چه عجوبه ای هستم به نظرت چند وقته دارم کار میکنم ؟ (به سال نمیرسه!!!!!)
    از کار من هم خیلی ایراد ها گرفتن و خواهند گرفت ، هیچ کس کامل نیست !
    چیزی که مهمه اینکه خودت باشی و تلاش کنی ، کمک ها رو بپذیر و حرف های بیهوده رو پشت گوش بنداز
    من هم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی معذرت میخوام thanks
    ارسال: 17
    (2014-07-24T01:17:59+00:00 2014-07-24T01:17:59+00:00)REZA نوشته :  
    (2014-07-23T22:54:03+00:00 2014-07-23T22:54:03+00:00)aliali نوشته :  اگه ناراحتین فعالیت نمیکنم یه ذره برین از سایت وی...ان و انجمن یوها...ین.. یاد بگیرین البته تو این انجمن همه خوبن بجز بعضیا شما انتظار دارید منی که همش 5 شب هست سی اس اس یاد گرفتم بیام برات قالب فوق حرفه ایی طراحی کنم واقعا براتون متاسفم شما دارین تربیت خانوادگی خودتون رو نشان میدهید حقیقت شما خودتون از کجا شروع کردین از همون روز اول رفتین قالب مثل قالب دانلود ها یا خیلی سایت های دیگه زدین در ضمن اینجا انجمنی برای آموختن هست نه این که شما بخوایید مسخره کنید شما خودتون اگه میتونین فعالیت کنید وقالب های زیبا بزارید ما هم ممنونتون میشیم و استفاده میکنیم و مرد مجبور به استفاده از قالب های ما نیستید من نمی دونستم دارم گناه میکنم که هم دارم کد نویسی یاد میگیرم و دستم کند میشه و یه بروزرسانی به همیار میدم دیگه حرفی ندارم  دوستان واقعا شرمنده ام که قالب های زشت نهادم حلال کنید

جناب علی از حرف من ناراحت شدی ؟
    من داشتم یکم راهنمایی میکردم ، قصدی نداشتم !
    همین من که فکر میکنن چه عجوبه ای هستم به نظرت چند وقته دارم کار میکنم ؟ (به سال نمیرسه!!!!!)
    از کار من هم خیلی ایراد ها گرفتن و خواهند گرفت ، هیچ کس کامل نیست !
    چیزی که مهمه اینکه خودت باشی و تلاش کنی ، کمک ها رو بپذیر و حرف های بیهوده رو پشت گوش بنداز
    من هم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی معذرت میخوام thanks
    نه داداش با شما نیستم با بعضی ها هستم نه شما
    امیرالمومنین (ع) می فرمایید
    هرکس به من کلمه ای بیاموزد مرا برده خود کرده است.
    ارسال: 18
    سلام
    داداش خیلی پیشرفت کردی به نظر من عالیه همینطور ادامه بده

ایندفعه تو طراحی از قابلیت fontawara اگه اشتباه نکنم Smile استفاده کن زیبا تر میشه
    رنگ بندی هم داداش سعی کن از ی رنگ بندی خاص استفاده کنی
    که رنگ هاش بهم بخورن
    موفق باشید داداش

برای عضویت در کانال تلگرامی
    [همیار مای بی بی]
    کلیک کنید
    دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
    برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :