سئو از نظر سایت chkme

نویسنده : Sachme

سئو از نظر سایت chkme
سلام !

با یه آموزش اختصاصی دیگه در خدمتتون هستم. !

یکی از بزرگترین سایت های بررسی سئو سایت chkme.com هستش که کمک های خوبی در زمینه سئو سایت میکنه !

من امروز میخوام بهتون بگم که این سایت برای رونق بخشیدن به سئو چی میگه ؟

chkme در مورد title یا همون عنوان سایت میگه :

سعی کنید عنوان سایتتون از 64 حرف بالاتر نره ! موتور جستجو میتونه در ایندکس قسمتی از عنوانتون رو قیچی کنه !

در مورد تگ های h1,h2,h3 میگه :

سعی کنید تگ های h1 در صفحه اصلی سایتتون : 2-3 تا باشه !

تگ های h2 : هرچی بیشتر بهتر به 10 تا هم رسوندی رسوندی !

تگ های h3 : هر چقدر میتونی تگ h3 داشته باش حتی شده تا 100 تا تگ h3 داشته باش !

سایتت باید description یا توضیحات و keywords یا کلمات کلیدی داشته باشه ، سعی کن توضیحات سایتت تا 150 کاراکتر باشه و کلمات کلیدی هرچی بیشتر بهتر ولی توجه کن که کلمات کلیدی هایی که قرار میدی چگالیشون بالا باشه یعنی از هر کلمه توی متن های صفحت وجود داشته باشه ، اگه کلمات کلیدی زیاد باشه ولی این کلمه ها هیچ کدوم توی متن سایتت نباشه ، بدرد نمیخوره !

درمورد لینک ها یا پیوند ها میگه : لینک هایی که توی صفحه هست باید دارای عنصر title باشن ، این میتونه خیلی موثر در سئو باشه !

عکس هایی که توی صفحت هست باید دارای عنصر title و alt باشن که اینا معادل عنوان تصویر و متن جایگزین هستن و خیلی میتونن توی سئوی سایت موثر باشن !

سعی کن هیچ iframe یا frame توی صفحه سایتت بکار نرفته باشه ، این میتونه خیلی تاثیر داشته باشه !

هرچی میتونی از flash کمتر توی صفحه سایتت استفاده کن ، میتونه خیلی توی رتبه دادن موتورهای جستجو به سایتت تاثیر گذار باشه و در آخر بیا اینجا سایتتو چک کن ببینیم چند به سئوی سایتت چند درصد میشه رتبه داد :

http://chkme.com/page-seo-tools

منتظر اشکالاتی که از این نوشته میگیرید هستم Big Grin
نویسنده :

X
دانلود پلاگین نمایش فعال ترین کاربران طی 24 ساعت گذشته
[color=red] نویسنده : [/color]Yaldaram  [color=red]  ترجمه شده توسط : [/color]Mahdi_Sarmadi [color ...
تعیین نشده
دیدگاه های کاربران 3

ارسال: 2
سلام سئو سایت من 72% هست خوبه یا ضعیفه؟
ارسال: 3
درود؛
بنظرم ضعیفه
بخش هایی که جلوی اون پیغام bad اومده رو باید روشون کار کنی که وضعیتش بهتر شه / هر کدوم از اونها آموزش بخصوصی دارن که میتونید درخواست کنید هر کی بتونه کمکتون میکنه:-)
ارسال: 4
برا من زد 

SEO Score for http://forum.azadbechat.ir

100 %

Congratulations!

خخ
Tongue

برای عضویت در کانال تلگرامی
[همیار مای بی بی]
کلیک کنید
دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :