وضعیت مشکل :
عنوان تایپک :

درخواست استایل نام کاربری

سلام

من استایل کاربری میخواستم

ولی میخوام همه شون ثابت و در رنگ های مختلف باشن

این هم عناوینم ممنون میشم جواب بدین

کاربر فعال , ناظم , مدیرکل , کاربر سایت , مدیر بخش, كاربر اخراجی , کاندید مدیریت , معاون, سرپرست , مدير ارشد, طراح سایت , مدیر فنی, جانشین مدیرکل
پاسخ های کاربران 8
تعداد ارسال ها : 217
ارسال: 2
بفرمایید:

پک درجات کاربری به سبک آریا پاتوق:

<SPAN STYLE=" text-shadow: #F52887 0px 0px 7px; background:url('images/d.gif');color:red"></span>
تعداد ارسال ها : 128
ارسال: 3
ببیند من میخوام تو پنل مدیریت تو بخش قالب ها  بعد گروها بعد قالب نام کاربری کدهای اونجارو میخوام

ممنون میشم بهم بدین
تعداد ارسال ها : 181
ارسال: 4
meshki poosh
اين استايلي كه داديد  غلط است 
چون عكسي توش نيست باشه هم تو سايت خودتون هست
و از همه مهم تر براي ماي بي بي نست = )))

من براي تست چند تا رنگ ميذارم هركدوم و خواستيد به درجه كاربري مورد نظر بذاريد

رنگ قرمز
نقل قول: <span style="color: #F00;text-shadow:0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>
رنگ صورتي
نقل قول: <span style="color: #F06;text-shadow:0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>
رنگ نارنجي
نقل قول: <span style="color: #F30;text-shadow:0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>
رنگ سبز
نقل قول: <span style="color: #0C0;text-shadow:0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>
رنگ سياه
نقل قول: <span style="color: #000;text-shadow:0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>
رنگ بنفش
نقل قول: <span style="color: #303;text-shadow:0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>
رنگ خاكستري
نقل قول: <span style="color: #555;text-shadow:0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>
رنگ آبي پر رنگ
نقل قول: <span style="color: #0CC;text-shadow:0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>
رنگ آبي آسماني
نقل قول: <span style="color: #09F;text-shadow:0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>
رنگ طلايي
نقل قول: <span style="color: #CC0;text-shadow:0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>
رنگ طوسي
نقل قول: <span style="color: #099;text-shadow:0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>

باز رنگي مد نظر بود بگو
ارسال: 5
رنگ بنفش درست اون نیس اونو درست کنید لطفا ممنون
تعداد ارسال ها : 181
ارسال: 6
بفرماييد
نقل قول: <span style="color: #660066;text-shadow:0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></span>
تعداد ارسال ها : 146
ارسال: 7
میتونید از این آموزش هم استفاده کنید : 
http://community.mybbco.ir/Thread-%D8%A2...8%A8%DB%8C
ارسال: 8
چطوری بهشون افکت اضافه کنم؟
تعداد ارسال ها : 264
ارسال: 9
از این کد استفاده کنید:
<span style="background: transparent url(LINK) repeat-x scroll 0% 0%; text-shadow: 0px 0px 2px; color:#990033;"><strong>{username}</strong>

فقط به جای LINK باید آدرس عکس افکتتون قرار بگیره
مثلاً این عکس رو توی هاسستون بذارید و لینکشو جای LINK در کد بالا قرار بدید.

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :