ارسال: 1
با سلام خدمت اساتید !!!
یه پیشنهاد دارم که قبلا در دانشگاه هم تست شده . 
پیشنهادم اینه که ما بیایم یک گروه 3-4 نفره تشکیل بدیم که متشکل از یک PHP کار ماهر ، یک HTML , CSS کار ماهر و همچنین یک گرافیست خوب برای طراحی پی اس دی ها.
بعدش چندتا نمونه کار عالی طراحی کنن و در انجمن های طراحی وب از جمله همین همیار به نمایش بگذاریم که حالت یک رزومه قوی باشه و بتونیم سفارش بگیریم و شروع به کار کنیم .
امیدوارم اساتید نقاط ضعف و قدرت این طرح رو گوش زد بفرمایند و همچنین یاری کنن تا این گروه شکل بگیره و چه بهتر که از طرف همین همیار شکل بگیره ...
البته بنده خودم حاضرم در این گروه کمک کنم چون ما یک گروه طراحی اندروید هم داریم که مدام درگیر طراحی و سمینار هستیم و فقط میتونم در بخش طراحی بیس کمک کنم (HTML , CSS)
منتظر پاسخ های شما هستم

موفق باشید

اگر این مطلب مورد استفاده شما بود لطفا امتیاز خودتان را از 5 به ما بدید . با تشکر فراوان

• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0 رای - 0 میانگین
پاسخ های کاربران 7
ارسال: 2
جناب CSS جاوااسکریپت یادتون رفت

بعد به نظر من گروه هایی که داخل یک شهر و منطقه اند معمولا از هم می پاشن حالا چه برسه به گروه های دور از هم........(که همدیگه رو خوب نمی شناسن)

نظر خوبیه ولی یکم دیر نیست!(ایام امتحانات و پایان ترم)

پاسخ مسئول
ارسال: 3
سلام
کار بسیار خوبیه
ولی اگر بعد از ایام خرداد باشه من هم خودم به شخصه میتونم کمک بیشتری کنم

البته پیش از تشکیل گروه اعضا باید نسبت به هم شناخت داشته باشن
thanks

image
ارسال: 4
(2014-05-06T13:35:51+00:00 2014-05-06T13:35:51+00:00)Mohammad Sabaeian نوشته :  جناب CSS جاوااسکریپت یادتون رفت

بعد به نظر من گروه هایی که داخل یک شهر و منطقه اند معمولا از هم می پاشن حالا چه برسه به گروه های دور از هم........(که همدیگه رو خوب نمی شناسن)

نظر خوبیه ولی یکم دیر نیست!(ایام امتحانات و پایان ترم)

جناب محمد من نمیدونم واقعا مشکلتون با بنده چیه مدام در حال مخالفت با من هستید اگر فکر میکنید بنده خیلی خودمو دست بالا گرفتم که باید به عرض برسونم که حتما شاهد بودید از همه دوستان به عنوان اساتید یاد کردم
دوما بنده این پیشنهاد رو به رای گذاشتم نگفتم همین امروز باید شکل بگیره این گروه ها
موفق باشید
ارسال: 5
(2014-05-06T14:34:59+00:00 2014-05-06T14:34:59+00:00)MybbCo نوشته :  سلام
کار بسیار خوبیه
ولی اگر بعد از ایام خرداد باشه من هم خودم به شخصه میتونم کمک بیشتری کنم

البته پیش از تشکیل گروه اعضا باید نسبت به هم شناخت داشته باشن
thanks

سلام دوست عزیز
بنده هم منظورم بعد ایام امتحانات بود و لذا این طرح فعلا به مرحله رای گیری گذاشته شده نه اجرا
اتفاقا امیدوار بودم که شما هم اعلام همکاری کنید و از این بابت کمال تشکر رو دارم 
موفق باشید
ارسال: 6
نقل قول: جناب CSS جاوااسکریپت یادتون رفت
این که مشکل نیست(چون به جاوا و زیبا سازی و.... نیاز داریم)

نقل قول: بعد به نظر من گروه هایی که داخل یک شهر و منطقه اند معمولا از هم می پاشن حالا چه برسه به گروه های دور از هم........(که همدیگه رو خوب نمی شناسن)
حقیقت رو گفتم و چیزی جز حقیقت نگفتم

نقل قول: نظر خوبیه ولی یکم دیر نیست!(ایام امتحانات و پایان ترم)
کاملا شبیه نظر جواد
نقل قول: ولی اگر بعد از ایام خرداد باشه من هم خودم به شخصه میتونم کمک بیشتری کنم

خب می بینید من در کل نظرم رو گفتم و مطمئا باشید من با شما مشکلی ندارم و نظرم رو اعلام کردم وگرنه من خودم عاشق گروه و اینها هستم و حاضرم کار کنم(اگر کسی باشه که واقعا بخواد کار کنه)
ارسال: 7
سلام
فقط همین تعداد داخل انجمن بودن که اعلام آمادگی کردن؟Angry
2500 تا عضو داره اینجا Huh
آهان حتما همه امتحان دارن Blush
فقط باید یه قالب برای نمونه کار بزارم که تا فردا یا پس فردا میزارم البته خیلی سادست ولی میخوام یختون باز شه
موفق باشید
ارسال: 8
سلام،
کار خوبیه و منم به عنوان یه عضو کوچیک از این خانواده اعلام آمادگی
میکنم اما فعلا بهتره توی یکسری کارگاه ها در انجمن اطلاعاتمون رو
در اختیار هم بزاریم تا یکسری فشارهای تحصیلی بخوابه...
دوستای من سوء برداشت از حرفهای همدیگه نکنین و مثل دوست بدون کینه
و منفی اندیشی باهم کار کنین تا اینجا همیشه محیطش واسه کاربرایی که میان
جذاب باشه نه مثل یه انجمنهایی کاربر بعد از وارد شدن چهار پنچ تا استامنوفن
بزنه تا بتونه دووم بیاره!
اینجا استعداد اول شدن و برترین همیار مای بی بی رو داره،باهم بسازیمش...

برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :