جذب مدیر بخش و پاسخگو فعال برای انجمن
image

در صورتی که توانایی فعالیت در قسمت های مختلف انجمن را دارید اعلام آمادگی
بکنید تا به صورت موقت کاندید شده و در صورت تثبیت فعالیت ارتقاء پیدا خواهید کرد

با تشکر thanks
نویسنده :

X
پلاگین Add captcha to posts - افزودن تصویر امنیتی
[plgname]Add captcha to posts[/plgname] [plgversion]1.0[/plgversion] [plgmybb]1.6 | 1.8[/plgmybb] ...
پلاگین 1.8 / 1.6
دیدگاه های کاربران 20

پاسخ مسئول
ارسال: 16
(2014-08-05T17:24:18+00:00 2014-08-05T17:24:18+00:00)Sachme نوشته :  من که به همینم راضیم

ولی خدا بخواد بالاترشم هستم Big Grin

اگر آماده فعالیت مستمر هستید ، اعلام کنید تا کاندید بشید

image
ارسال: 17
من اکثر اوقات میبینید که توی انجمن آنلاین هستم ، جوابگوی سوالات هم هستم ، قراره بزودی دست به ترجمه قالب و پلاگین هم ببرم !
ارسال: 18
من میتونم تو طراحی کمک کنم یعنی لگو هدر پک نام کاربری  این چیزا
ارسال: 19
من در بخش آموزشی می تونم فعالیت کنم البته قطعا دانشم به پای دوستان نمیرسه ولی مسلط بر html و html5 هستم . در حال یادگیری css و php و کلا مبانی تحت وب . تحت ویندوز هم همون html با فرمت hta و در حال یادگیری c++ .
آشنایی نسبتا خوبی با نرم افزار فتوشاپ ، نرم افزار های آفیس | مدیریت محتوا : جوملا،وردپرس | انجمن ساز : مای بی بی ( بیش تر فعالیت در انجمن های مای بی بی و انجمن خودم وگرنه فعلا با توابع مای بی بی آشنا نشدم) دارم !

البته من تازه وارد هستم و قاعدتا نباید از الان درخواست میدادم ولی چون بخش آموزشی مدنظرم بود جرئت این کارو پیدا کردم .

موفق باشید Smile

پاسخ مسئول
ارسال: 20
نقل قول: من اکثر اوقات میبینید که توی انجمن آنلاین هستم ، جوابگوی سوالات هم هستم ، قراره بزودی دست به ترجمه قالب و پلاگین هم ببرم !
کاندید شدید
در صورت تثبیت فعالیتتون ، ارتقاء خواهید یافت

نقل قول: من میتونم تو طراحی کمک کنم یعنی لگو هدر پک نام کاربری  این چیزا
فعالیتتون رو ادامه بدید
بعد از مشاهده فعالیتتون کاندید خواهید شد

نقل قول: من در بخش آموزشی می تونم فعالیت کنم البته قطعا دانشم به پای دوستان نمیرسه ولی مسلط بر html و html5 هستم . در حال یادگیری css و php و کلا مبانی تحت وب . تحت ویندوز هم همون html با فرمت hta و در حال یادگیری c++ .

آشنایی نسبتا خوبی با نرم افزار فتوشاپ ، نرم افزار های آفیس | مدیریت محتوا : جوملا،وردپرس | انجمن ساز : مای بی بی ( بیش تر فعالیت در انجمن های مای بی بی و انجمن خودم وگرنه فعلا با توابع مای بی بی آشنا نشدم) دارم !

البته من تازه وارد هستم و قاعدتا نباید از الان درخواست میدادم ولی چون بخش آموزشی مدنظرم بود جرئت این کارو پیدا کردم .

موفق باشید image
بسیار عالی
شروع به فعالیت کنید ، بعد از مشاهده فعالیتتون ، کاندید خواهید شد

thanks

image

پاسخ مسئول
ارسال: 21
کاربرانی که مایل به همکاری با همیار هستند میتوانند در اینجا اعلام آمادگی کنند تا به طور آزمایشی کاندید بشن و در صورت تثبیت فعالیت
ارتقاء پیدا بکنند

با تشکر
همیار مای بی بی
thanks

image

برای عضویت در کانال تلگرامی
[همیار مای بی بی]
کلیک کنید
دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :