نام فایل : htdocs.zip
اندازه : 1.47 KB
پسورد : www.mybbco.ir
فقط اعضا میتوانند فایل پیوست را دریافت کنند .

تغییر بک گراند انجمن [ تصویری / رنگی ] _ جی کوئری
سلام
به تقاضای کاربران این کد رو براتون اوکی کردم که می تونید بک گراند انجمنتون رو به صورت آنی عوض کنید
به طوریکه صفحه لود نشه ، می تونید بک گراند رو به صورت رنگ تغییر بدید یا یه تصویر پس زمینه
این آموزش در هیچ جای نت وجود ندارد و کپی برداری از اون حرام است

منبع : همیار مای بی بی

کافیه تا کد زیر رو در header انجمنتون قرار بدید :

<style>
.orange{background:url(http://up.wikivb.ir/images/54240c5c9flydz76ebdt.jpg) no-repeat;width:20px;height:20px;float:left;border-radius:10px;margin:1px 3px;}
.red{margin:1px 3px;width:20px;height:20px;background-color:red;border-radius:10px;float:left;opacity:0.3;}
.blue{margin:1px 3px;width:20px;height:20px;background-color:#09F;border-radius:10px;float:left;opacity:0.3;}
.green{margin:1px 3px;width:20px;height:20px;background:url(http://up.wikivb.ir/images/qqfwz88c2d3llo3hbf6.jpg) no-repeat;border-radius:10px;float:left;opacity:1;}
.colormenu{background:#fff;position:fixed;left:0;top:150px;border:3px solid gray;border-left:none;padding:10px;border-radius:0 5px 5px 0;}
</style>

<div class="colormenu">
<div class="orange" onclick="setActiveStyleSheet('style'); return false;"></div>
<div class="red" onclick="setActiveStyleSheet('red'); return false;"></div><br />
<div class="blue" onclick="setActiveStyleSheet('blue'); return false;"></div>
<div class="green" onclick="setActiveStyleSheet('green'); return false;"></div>
</div>

سپس فایل پیوست شده رو دانلود کرده و محتوای اون رو در هاستتون آپلود کنید .

حالا فایل ها رو فراخوانی کنید ، به صورت زیر :
<link rel="stylesheet" href="style.css" type="text/css" media="all"/>
<link rel="alternate stylesheet" type="text/css" href="red.css" title="red"/>
<link rel="alternate stylesheet" type="text/css" href="blue.css" title="blue"/>
<link rel="alternate stylesheet" type="text/css" href="green.css" title="green"/>
<script type="text/javascript" src="styleswitcher.js"></script>

آدرس دهی رو فراخوانی فایلها رو خودتون ویرایش کنید
موفق باشید

این آموزش در هیچ جای نت وجود ندارد و کپی برداری از اون حرام است
منبع : همیار مای بی بی
thanks
نویسنده :

X
جاسوسی پیغام های کاربران
اگر دنبال راهی برای مشاهده پیغام های کاربرانتون هستید ، من این پلاگین رو بهتون پیشنهاد میکنم با است ...
پلاگین 1.8
دیدگاه های کاربران 37
ارسال: 16
خواهش!

این کد اولی که در هدر گذاشتید رو براتون باز کردم تا متوجه بشید

<style>
.orange{

background:url(http://up.wikivb.ir/images/54240c5c9flydz76ebdt.jpg) no-repeat;
    /*آیکون اول*/

width:20px;height:20px;float:left;border-radius:10px;margin:1px 3px;}
.red{
    /*آیکون دوم*/

margin:1px 3px;width:20px;height:20px;border-radius:10px;float:left;opacity:0.3;}
.blue{
    /*آیکون سوم*/

margin:1px 3px;width:20px;height:20px;border-radius:10px;float:left;opacity:0.3;}
.green{
background:url(http://up.wikivb.ir/images/qqfwz88c2d3llo3hbf6.jpg) no-repeat;
/*آیکون چهارم*/

border-radius:10px;float:left;opacity:1;
margin:1px 3px;width:20px;height:20px;
}
.colormenu{background:#fff;position:fixed;left:0;top:150px;border:3px solid gray;border-left:none;padding:10px;border-radius:0 5px 5px 0;}
</style>

<div class="colormenu">
<div class="orange" onclick="setActiveStyleSheet('style'); return false;"></div>
<div class="red" onclick="setActiveStyleSheet('red'); return false;"></div><br />
</div>

به جای اون آدرس ها لینک عکس رو بزاریدthanks
ارسال: 17
پس یگه نیازی به کمک من نیست Smile
با تشکر از جناب LIFE
موفق و پیروز باشید thanks
ارسال: 18
جواد جان اگه بخوایم به جای بکگراند کلی انجمن ، رنگ انجمن رو در قسمت (thead) تغییر بدیم و چند رنگش کنیم باید چه کاری انجام بشه ؟ ( تقریبا مثل تغییر رنگ همین قالب فعلی )

پاسخ مسئول
ارسال: 19
کافیه یه کلاس thead در فایل مثلا red.css ایجاد بکنی و تغییرات thead رو در اون کلاس قرار بدی .

image
ارسال: 20
جواد جان انجام دادم کار نکرد .
این کد هم در headerinclude قرار دادم
<link rel="stylesheet" href="style.css" type="text/css" media="all"/>
<link rel="alternate stylesheet" type="text/css" href="red.css" title="red"/>
<link rel="alternate stylesheet" type="text/css" href="blue.css" title="blue"/>
<link rel="alternate stylesheet" type="text/css" href="green.css" title="green"/>
<script type="text/javascript" src="styleswitcher.js"></script>
این هم در header قرار دادم
<style>
.orange{background:orange;width:20px;height:20px;float:left;border-radius:10px;margin:1px 3px;}
.red{background:red;width:20px;height:20px;float:left;border-radius:10px;margin:1px 3px;}
.blue{background:blue;width:20px;height:20px;float:left;border-radius:10px;margin:1px 3px;}
.green{background:green;width:20px;height:20px;float:left;border-radius:10px;margin:1px 3px;}
</style>

<div class="colormenu">
</div>

پاسخ مسئول
ارسال: 21
فایل ها رو در روت هاست آپلود کردی ؟

image
ارسال: 22
بله همه فایل ها رو در روت انجمن آپلود کردم

پاسخ مسئول
ارسال: 23
فایل ها رو داخل پوشه تصاویر قالبی که ازش استفاده می کنید قرار بده و تست کن

image
ارسال: 24
نه جواد جان جواب نداد ، کلا کلیک میکنی روش هیچ عملی انجام نمیشه

پاسخ مسئول
ارسال: 25
کد هایی که توی فایل headerinclude قرار دادی رو بعد از تگ {$stylesheets} قرار بده

image
ارسال: 26
خیلی ممنون جواد جان ، قبل از {$stylesheets} فراخوانی کرده بودم بعدش کردم درست شد.
ارسال: 27
سلام ممنون جواد جان فقط میگم میشه یه طوری باشه که رنگشو خودت انتخاب کنی یعنی یه جعبه رنگ باشه بعد رنگتو انتخاب کنی
بعد چطوری میشه این کادر های نواری رو  با استفاده از همین روش تغیر رنگ دادا به صورت دلخواه ایا اموزشش تو انجمنه

پاسخ مسئول
ارسال: 28
با همین آموزش شما می تونی مثل قالب فعلی همیار بهش تغییر رنگ بدی به طوری که قسمت های دلخواهت تغییر رنگ پیدا کنه

image
ارسال: 29
جواد جان ممنون یه درخواست دارم شرمنده نمیدونم کجا بپرسم چون قسمت خاصی وجود نداره برای این سوال
میخواستم درخواست کنم که آموزش ساخت قالب مای بی بی از پایه  و مقدمات به صورت ویدئویی میتونی آماده کنی البته نه رایگان  چون شما هم زحمت میکشی
ممنون منتظر جوابتون هستم منظورم از مقدماتی یعنی  مقدمات برای طراحی قالب هم گفته شن

پاسخ مسئول
ارسال: 30
آموزش طراحی قالب در نت هست ولی سعی می کنم قرار بدم البته فعلا نه
ان شاء الله کمی سرم خلوت بشه و همین طور اگر بدونم ازش استقبال میشه حتما قرار خواهم داد

image

برای عضویت در کانال تلگرامی
[همیار مای بی بی]
کلیک کنید
دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :