تبدیل طرح گرافیکی در فوتوشاپ به css3
سلام به همه ی دوستان.امروز داشتم توی نت می چرخیدم که به یک پلاگین باحال برای فوتوشاپ رسیدم که میتونه طرح های گرافیکی شما رو از فوتوشاپ به css3 تبدیل کنه!!!

خوب برای دانلود و آموزش اون به سایت مرجع برید.خوش بگذره!!!!>>>>>>>
نویسنده :

X
آخرین بازدید کننده ی پروفایل
[align=center][color=#333333][font=BYEkan, Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]افزونه ی آخرین بازدیدک ...
تعیین نشده

موضوعات مشابه

دیدگاه های کاربران 4
ارسال: 2
دستت درد نکنه محمد.. خدای من 500 کیلوبایت چه میکنه... کل طراح های وب رو بدبخت می کنه Big Grin
ارسال: 3
(2014-04-01T14:10:45+00:00 2014-04-01T14:10:45+00:00)Mohammad Sabaeian نوشته :  دستت درد نکنه محمد.. خدای من 500 کیلوبایت چه میکنه... کل طراح های وب رو بدبخت می کنه Big Grin

خواهش محمد جان!! نمیشه گفت بدبخت چون کدنویسی خودش حال دیگه ای داره!!Big Grin

یا علیthanks
ارسال: 4
نه منظورم این بود الآن هرکسی که طراحی وب بلد نیست (چیزی از کد نویسی نمی دونه) میاد با استفاده از سایت منو های آبشاری(رضا)، تبذیل عکس به کد فتوشاپ(شما) کم حجم کردن عکس (اینجانب) و حالت Design دریم ویور ادعای خدایی داخل طراحی وب می کنه.
لوگو هم می خواد یه در خواست میدهBig Grin

فقط شانس بیاریم سایت PHP (ساخت CMS) نیاد Big Grin
ارسال: 5
(2014-04-01T16:48:53+00:00 2014-04-01T16:48:53+00:00)Mohammad Sabaeian نوشته :  نه منظورم این بود الآن هرکسی که طراحی وب بلد نیست (چیزی از کد نویسی نمی دونه) میاد با استفاده از سایت منو های آبشاری(رضا)، تبذیل عکس به کد فتوشاپ(شما) کم حجم کردن عکس (اینجانب) و حالت Design دریم ویور ادعای خدایی داخل طراحی وب می کنه.
لوگو هم می خواد یه در خواست میدهBig Grin

فقط شانس بیاریم سایت PHP (ساخت CMS) نیاد Big Grin

محمد اسلایدر ساز و دکمه ساز هم یاد رفته معرفی کنم Big Grin

CMS ساز هم تا یکم دیگه میاد تو فکرش نباش (شوخی) Big Grin

ممنون برای پلاگین thanks

برای عضویت در کانال تلگرامی
[همیار مای بی بی]
کلیک کنید
دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :