نام فایل : minimal-icons.zip
اندازه : 103.13 KB
پسورد : www.mybbco.ir
فقط اعضا میتوانند فایل پیوست را دریافت کنند .

بیست و یک آیکون ریز و شفاف در دوازده رنگ
معمولا در انجمن های تفریحی شکلک خیلی به کار کاربران میاد چون از شکلک در ارسالها ، امضا و همچنین پیغام خصوصی هاشون استفاده میکنند .
آیکون ها و شکلک ها در طرح ها و رنگ ها و اندازه های متفاوت عرضه میشوند و مدیران انجمن ها بر اساس سلیقه کاربران مجبور هستند تنوع شکلک هایی که در انجمن مورد استفاده قرار میگرند را افزایش بدهند .
چرا که هر چه تنوع بیشتر باشد از سوی کاربران با استقبال بیشتری روبرو شده و در نتیجه کاربران از شکلک های بیشتر و متنوع تری در ارسالهای خود استفاده میکنند .

به طور کلی استفاده از تصاویر مختلف در ارسالها ، موضوعات و امضا جذابیت بیشتری به هر صفحه موضوع میدهد و وجود این تنوع زیاد در صفحه باعث میشود تا چشم کاربر خسته نشود .

از این جهت بخش گرافیک و MyBB را در مای بی بی فارسی ایجاد کردیم تا خلاء موجود برای بخش گرافیک این سیستم انجمن ساز را پر کنیم البته هنوز این بخش نوپا و تازه ایجاد شده است به همین دلیل نیاز به کار بیشتری دارد همین طور استقبال بیشتر و بهتر از سوی کاربران عزیز مای بی بی فارسی !

بسته Minimal : شامل 21 آیکون شفاف در 12 رنگ مختلف

این بسته گرافیکی شامل 21 آیکون ریز و شفاف (transparent) در 12 رنگ مختلف است که توسط کاربر talen_j در MyBB Mods ارسال شده است .

این بسته گرافیکی فاقد فایل لایه باز (psd) جهت انجام ویرایش آیکون ها است . اما اگر کمی در فتوشاپ مهارت داشته باشید به راحتی میتوانید رنگ آیکون ها به رنگ دلخواه خود تغییر دهید .

منبع : Minimal Transparent Forum/Message Icons
نویسنده :

X
نمایش آخرین ارسالها در سایدبار
[attention] پلاگین در تاریخ 19 اسفند 94 بروز رسانی شد ( دلیل بروز رسانی : رفع باگ XSS در پلاگین) [ ...
پلاگین 1.8
دیدگاه های کاربران 1

ارسال: 2
سلام میدونم سوالم مناسب بخش مربوطه نیست ولی میخواستم قالب این انجمن رو برای من بزنید هزینش میخوام بدونم چقدره چون من خیلی گشتم قالبی مثل این رو نتونستم پیدا کنم اگه میشه راهنمایی کنین

لینک انجمنی که میخوام قالبش برای من زده شه رو در زیر قید کردم ممنون

http://dalghak.net/forum/

برای عضویت در کانال تلگرامی
[همیار مای بی بی]
کلیک کنید
دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :