ارسال: 1
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران عزیز

خب این تاپیک رو درست کردم تا کسایی که تونستن تو وبسایتشون موفق باشن و سایتشون به جایی رسیده بیان اینجا و دلیل های پیشرفت و کار هایی که لازم بوده برای پیشرفت انجام دادن رو بگن تا بقیه بتونن از اونا درس بگیرن

خوشحال میشم همه نظراشونو بگن

امیدوارم همه بتونن موفق باشن

HeartHeartHeart

اگر این مطلب مورد استفاده شما بود لطفا امتیاز خودتان را از 5 به ما بدید . با تشکر فراوان

• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0 رای - 0 میانگین
پاسخ های کاربران 9

پاسخ مسئول
ارسال: 2
سلام

به نظر من برای داشتن یه وبسایت خوب اول از همه باید پشتکار داشته باشی و انتظار نداشته باشی از همون روز اول موفق بشی و به رده های بالا برسی 
خب روزی هست که شکست میخوری سایتت به مشکل میخوره و ...
خب مهم این هست که نا امید نشی و به کارت ادامه بدی ، کاربر جذب کنی ، تبلیغات بکنی برای سایتت و ...

نظر شما چیه ؟

image
ارسال: 3
(2014-05-27T23:28:34+00:00 2014-05-27T23:28:34+00:00)MybbCo نوشته :  سلام

به نظر من برای داشتن یه وبسایت خوب اول از همه باید پشتکار داشته باشی و انتظار نداشته باشی از همون روز اول موفق بشی و به رده های بالا برسی 
خب روزی هست که شکست میخوری سایتت به مشکل میخوره و ...
خب مهم این هست که نا امید نشی و به کارت ادامه بدی ، کاربر جذب کنی ، تبلیغات بکنی برای سایتت و ...

نظر شما چیه ؟

موافقم

ولی به نظر من بدون تبلیغات هم میشه موفق بود با مطلب گذاشتن

مطلب گذاشتن هم کپی کردن بدرد نمیخوره . دست نویس بودن موفق میشی

اصن بزارید یه نمونه همینجا رو مقال بزنم

هیچ دقت کردید چرا اینجاو پیشرفت کرده؟؟

به دلیل اینکه مطالبش دست نویس و اختصاصیه نه کپی شده!!!!

Heart
ارسال: 4
سلام دوستان
یه تشکر ویژه از مشکی پوش عزیز واسه این تاپیک بسیار خوبش
ببینید دوستان ما داریم یه طرحی رو از تابستون شروع میکنیم که واقعا طرحش بزرگه به طوری که از دانشگاه درخواست بودجه زیاد و دستمزد هم کردیم که البته قبول کردن در مرحله پروپوزال نویسیه
طرح ما یه انجمنه دانشجویی که ابتدا از دانشگاه خودمون شروع میشه و به ترتیب کل شهر میاد زیر مجموعه ما که به زودی ثبت وزارت علوم میشه
از قدیم گفتن هرکاری اولش سخته !!! میخوام با شما مشورت کنم یه همچین طرحی به چه پیش زمینه هایی از نظر سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین برنامه نویسی داره؟
ممنون میشم از تجربیات شما استفاده کنم 
با تشکر
ارسال: 5
(2014-05-28T00:14:26+00:00 2014-05-28T00:14:26+00:00)CSS نوشته :  سلام دوستان
ببینید دوستان ما داریم یه طرحی رو از تابستون شروع میکنیم که واقعا طرحش بزرگه به طوری که از دانشگاه درخواست بودجه زیاد و دستمزد هم کردیم که البته قبول کردن در مرحله پروپوزال نویسیه
طرح ما یه انجمنه دانشجویی که ابتدا از دانشگاه خودمون شروع میشه و به ترتیب کل شهر میاد زیر مجموعه ما که به زودی ثبت وزارت علوم میشه
از قدیم گفتن هرکاری اولش سخته !!! میخوام با شما مشورت کنم یه همچین طرحی به چه پیش زمینه هایی از نظر سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین برنامه نویسی داره؟
با تشکر

ممنون داداش

والا به نظرم اول از همه به یه قالب اختصاصی نیاز داره که متفاوت باشه

مطالب رو خود بچه های دانشگاتون بنویسن بزارن

در نظر گرفتن یه اسم خوب برای دامنتون (هر چی کمتر بهتر)

باید یه اسمی برای دامنه گذاشت که راحت تو ذهن ادما بمونه و اینده ی خوبی داشته باشه(در این مورد باید زیاد فکر کرد تا یه اسم خوب گیر اورد)

والا اگه سرور داشته باشین برای سایتتون بهتره

https هم کنید برای امنیت بد نیست چون قرار یه مکان عمومی بشه دیگه درسته؟

ببخشید نظرام یکم چرت بود الان مخم دیگه کار نمیکنه انقد درس خوندم

بازم فک میکنم بعدا بهتون میگم

ایشالا که موفق باشید
ارسال: 6
با تشکر

سلام
به نظرم اول از همه داشتن یه ایده ی تک و منحصر به فرد واسه انجمن و بخش بندی های اونه
شما دارید یه کار مهندسی واسه دانشجوها انجام میدید پس مشخصاً اون دانشجوها ریزبین تر از کاربرهای عادی هستن پس باید مهندسی فکر کنید و عمل کنید:دی
این کلمه ی مهندسی هم واسه طرحتونه هم ظاهر کارتون و مهمتر از همه ایده ای که تو ذهنتونه هستش

منظور ایده ای هستش که دانشجوها رو پای انجمن بکشونه
پیدا کردنش بیشتر با خودتونه
چونکه شما بیشتر با جزئیات کاری که میخواید انجام بدید آشنا هستید و هدفتون واسه خودتون مشخص تر هستش/.

واسه این تاپیک هم نظرم بازم برمیگرده به ایده و ایده و ایده ی جدید...
بعدش کپی نکردن و مطلب خاص داشتنه که اینها رو با همون ایده ی جدید میتونید بدست بیارید.

ساخت و راه اندازی انجمن و نصب قالب و پلاگین به انجمن رو همه بلدن
بنظرم خاص بودن انجمن یکی از شروط مهم پیروزی هستشSmile
ارسال: 7
(2014-05-28T00:57:46+00:00 2014-05-28T00:57:46+00:00)Ghiassi نوشته :  
با تشکر

سلام
به نظرم اول از همه داشتن یه ایده ی تک و منحصر به فرد واسه انجمن و بخش بندی های اونه
شما دارید یه کار مهندسی واسه دانشجوها انجام میدید پس مشخصاً اون دانشجوها ریزبین تر از کاربرهای عادی هستن پس باید مهندسی فکر کنید و عمل کنید:دی
این کلمه ی مهندسی هم واسه طرحتونه هم ظاهر کارتون و مهمتر از همه ایده ای که تو ذهنتونه هستش

منظور ایده ای هستش که دانشجوها رو پای انجمن بکشونه
پیدا کردنش بیشتر با خودتونه
چونکه شما بیشتر با جزئیات کاری که میخواید انجام بدید آشنا هستید و هدفتون واسه خودتون مشخص تر هستش/.

واسه این تاپیک هم نظرم بازم برمیگرده به ایده و ایده و ایده ی جدید...
بعدش کپی نکردن و مطلب خاص داشتنه که اینها رو با همون ایده ی جدید میتونید بدست بیارید.

ساخت و راه اندازی انجمن و نصب قالب و پلاگین به انجمن رو همه بلدن
بنظرم خاص بودن انجمن یکی از شروط مهم پیروزی هستشSmile

به نظرم کلا یه اسکریپت دیگه براش برنامه نویسی کنیدUndecidedBig Grin
ارسال: 8
بنطرم برای یه انجمن موفق اول نیاز به یه سایت موفق هست ! برای جذب کاربر

بعد کم کم انجمن نصب میشه Smile

بعد انجمن باید ظاهرش کاربر پسند باشه ! با ظاهرش جوری باشه وقتی واردش شدی فکر کنی خبریه و ....

مثل انجمن های موفقی مثل پروانگان و 98ییها (وی بی) و ....

البته این نظر منه Big Grin
ارسال: 9
بنظر من که این روزا فقط انجمن های تخصصی روی یه چیز خاص پیشرفت میکنن

اینطور نیست؟
ارسال: 10
MajidARtS

انجمني موفق ميشي ( مثلا اونايي مه اسم برديد) چند نفر روش كار كنند
مثلا 2   3 تا مدير كل داشته باشه مه واقعا به هم اعتماد داشته باشتد 
مثلا يكي كار فني كنه 
يكي كاربر جذب كنه 
يكي دنبال مدير بخش اينا باشه

ولي اگر هركسي واس خودش يه انجمن بزنه به اميد پيشرفتش مطمئاً هيچي نخواهد شد مگر اينكه انجمن تخصصي چيزي باشه كه اونم تو ايران كم پيدا ميشه =))) هرجي هم انحمن تخصصي داريم پستاش كپي از سايت خارحي هست

برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :