پاسخ مسئول
ارسال: 1
سلام
این تاپیک رو زدم تا دوستان اگر نظری ، پیشنهادی دارن مطرح کنن
یا در مورد موضوعات مختلفی که دوست دارن در بخش بحث و گفتگو آزاد
تاپیک بزنن و با سایرین بحث بکنن

با تشکر
thanks

image

اگر این مطلب مورد استفاده شما بود لطفا امتیاز خودتان را از 5 به ما بدید . با تشکر فراوان

• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0 رای - 0 میانگین
پاسخ های کاربران 30
ارسال: 2
خسته نباشید.دکمه "مرا بخاطر بسپار" در موقع ورود رو قرار بدید که ورود کاربر ذخیره شه نیازی ب لاگین دوباره نباشه.

پاسخ مسئول
ارسال: 3
سلام
طاها جان
قرار داده شد

thanks

image
ارسال: 4
با سلام طرح خیلی خوبی هست 
میشه در بخش مزبوط به مدیران و کاربران فعال موضوعی با عنوان درخواست ایجاد کنید ؟
من دنبال پلاگین خاصی بودم ولی داخل سایت مادر پیداش نکردم

پاسخ مسئول
ارسال: 5
همین جا هم میتونی رضا جان
چه پلاگینی ؟

image
ارسال: 6
همین که در پیوست فایل اسم کسانی که دانلود کردن رو نشون میده Smile
ارسال: 7
(2014-04-20T22:51:49+00:00 2014-04-20T22:51:49+00:00)REZA نوشته :  همین که در پیوست فایل اسم کسانی که دانلود کردن رو نشون میده Smile

فک کنم این لینک کمکتون کنه:

http://community.mybb.com/thread-118012....achment%22

اسم پلاگینشم هست:
who-download-this-attachment

آقا جواد کاشکی این قابلیت رو برداری که هر کی ارسال هاش پشت سر هم باشه دوتا ارسال به همدیگه چسبیده میشن!
یه جاهایی ممکنه باعث اشتباه بشه

یا کلا برداریدش یا اینکه کاری کنید که ارسال دوم از اولی با یه خط گنده ای به خوبی مشخص باشه:دی
ولی برداریدش > فک کنم تنظیماتش توی همون تنظیمات انجمن باشه:دی
یه پیشنهاد بود؛
مرسیthanks

الآن متوجه شدم با این ارسالم میام توی لیست برترین ارسال کننده های انجمنتون:دی
اینو اسپم حساب نکنید و به جاش با دادن اعتبار دلمو شاد کنید;)
مرسیthanks
ارسال: 8
اگه تو انجمن سبک های فوتر که در قالب ها بکار میبرین رو بزارین خیلی عالی میشه Big Grin

پاسخ مسئول
ارسال: 9
(2014-04-21T13:18:27+00:00 2014-04-21T13:18:27+00:00)matin pn نوشته :  اگه تو انجمن سبک های فوتر که در قالب ها بکار میبرین رو بزارین خیلی عالی میشه Big Grin

ان شاء الله چند تا طرح فوتر قشنگ هم در انجمن قرار خواهم داد
thanks

image
ارسال: 10
آقا جواد ارسال کامنت در چت باکس رو واسه مهمان های انجمن خاموش کنید بهتر میشهBlush

پاسخ مسئول
ارسال: 11
(2014-04-21T20:49:00+00:00 2014-04-21T20:49:00+00:00)ofpersia نوشته :  آقا جواد ارسال کامنت در چت باکس رو واسه مهمان های انجمن خاموش کنید بهتر میشهBlush

این امکان غیرفعال هست
گاهی اوقات تداخل در سیستم و کش مرورگر باعث ایجاد خطا میشه

image
ارسال: 12
دوستان خواهشمندم اگر مطلبی را از انجمن بنده یا هر وبسایت دیگری کپی میکنید حتما منبع رو درج کنید...مطمئن باشید چیزی از وجودتون کم نمیشه
ممنونBlush

پاسخ مسئول
ارسال: 13
(2014-04-22T21:32:41+00:00 2014-04-22T21:32:41+00:00)hamidkag نوشته :  دوستان خواهشمندم اگر مطلبی را از انجمن بنده یا هر وبسایت دیگری کپی میکنید حتما منبع رو درج کنید...مطمئن باشید چیزی از وجودتون کم نمیشه
ممنونBlush

حمید جان اون مطلب از سایت مادر بوده و منبعش رو هم در همون تاپیک لینکش رو ارسال کردم
thanks

image
ارسال: 14
من اسمی از تاپیکی خاص آوردم؟Huh
ارسال: 15
سلام
با توجه به نام انجمن و حوزه فعالیت این انجمن چ بهتر بود در بالای صفحه انجمن دانلود آخرین ورژن از مای بی بی رو قرار میدادید همانند وی بی که همیشه آخرین ورژن و البته فارسی سازی شدشو قرار میدن -یه پیشنهاد بود میتونه مثه خیلی از پیشنهادهای دیگه ای که دادم نادید گرفته بشهExclamation
موفق باشید

برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :