اجازه به گروه های کاربری دلخواه برای ارسال در موضوع های قفل شده
در صورتی که موضوعی رو در انجمنتون قفل بکنید ، فقط مدیر کل انجمن و مدیران که دسترسی به پنل دارند میتونن در اون موضوع مجدد پستی رو ارسال بکنند .
و اگر کاربری بخواد در موضوع قفل شده ارسالی داشته باشه با خطا روبرو میشه .

حتما بخوانید :محدود کردن دسترسی ارسال موضوع جدید برای افرادی که تعداد معینی پست ارسال کرده اند


اما اگر دوست دارید که علاوه بر مدیران کل و مدیرانی که دسترسی به پنل مدیریت دارند ، گروه های کاربری خاصی نیز بتوانند در موضوعات قفل شده ارسالی داشته باشند ، میتوانید از آموزش زیر استفاده بکنید .

آموزش

به مسیر نصب MyBB در هاستتون برید و فایل showthread.php رو ویرایش کنید و کد زیر رو پید بکنید :
    if($forumpermissions['canpostreplys'] != && $mybb->user['suspendposting'] != && ($thread['closed'] != || is_moderator($fid"canpostclosedthreads")) && $mybb->settings['quickreply'] != && $mybb->user['showquickreply'] != '0' && $forum['open'] != && ($thread['uid'] == $mybb->user['uid'] || $forumpermissions['canonlyreplyownthreads'] != 1)) 

سپس به جای کد بالا ، کد زیر رو قرار بدید :
    if($forumpermissions['canpostreplys'] != && $mybb->user['suspendposting'] != && ($thread['closed'] != || is_moderator($fid"canpostclosedthreads")) && $mybb->settings['quickreply'] != && $mybb->user['showquickreply'] != '0' && $forum['open'] != && ($thread['uid'] == $mybb->user['uid'] || $forumpermissions['canonlyreplyownthreads'] != 1 in_array($mybb->user['usergroup'], array(2,4,8))) 

در کد بالا ، اعداد 2,4,8 آیدی گروه های کاربری دلخواه هستند که میتوانید آنها را تغییر دهید .


حالا فایل newreply.php رو ویرایش کنید و کد زیر رو پیدا کنید :
if($thread['closed'] == 1

سپس به جای کد بالا ، کد زیر رو قرار بدید :
if($thread['closed'] == && !in_array($mybb->user['usergroup'], array(2,4,8))) 

در کد بالا ، اعداد 2,4,8 آیدی گروه های کاربری دلخواه هستند که میتوانید آنها را تغییر دهید .مای‌بی‌بی (به انگلیسی: MyBulletinBoard و به اختصار: MyBB)‏ یک انجمن ساز کدباز رایگان می‌باشد که توسط گروه مای‌بی‌بی توسعه یافته و تحت زبان پی‌اچ‌پی (PHP) نوشته‌شده‌است. این انجمن‌ساز از موتور پایگاه داده‌ه MySQL، PostgreSQL ، MYSQLI و SQLite پشتیبانی می‌کند و لیسانس تحت LGPL دارد.
این سیستم امکان استفاده از پلاگین (افزونه) و همچنین پوسته را برای کاربران فراهم کرده‌است که پلاگین‌ها و پوسته‌های متنوعی برای این سیستم طراحی‌شده که این از وجه تمایز این سیستم به شمار می‌رود.

استفاده‌ی آسان ; طرح‌های زیادی برای آسان تر کردن استفاده از این سیستم ارائه‌شده که این باعث‌ شده تا استفاده از مای‌بی‌بی آسان‌تر شود. این سیستم از استانداردهای یک تالار‌گفتگو استفاده می‌کند پس بازدید کنندگان احساس آشنایی با کارکرد این سیستم می‌کنند و کار با آن برایشان بسیار آسان و لذت‌بخش است.

مدیریت : این سیستم دارای میزکار مدیریتی بسیار قدرتمند می‌باشد. شما در کنترل پنل مدیریتی این سیستم، می‌توانید تمامی قسمت‌های انجمن از جمله از ارسال‌ها، موضوع‌ها، انجمن‌ها، پلاگین‌ها، کاربران و ... را مدیریت‌کنید.

پشتیبانی از زبان‌های مختلف : یکی از خصوصیات منحصر به فرد مای‌بی‌بی زبان‌های مختلف این سیستم است. (در حال حاضر از ۲۰ زبان زنده‌ی دنیا پشتیبانی می‌کند.)

نسخه‌ها : اولین نسخه عمومی (RC1) از مای‌بی‌بی در ۱۰ دسامبر سال ۲۰۰۳ منتشر شد.
مای‌بی‌بی هر روز پیشرفت کرده تا هم اکنون تیم توسعه مای‌بی‌بی در حال نوشتن نسخه 2.0 از این سیستم هستند و آخرین نسخه این سیستم هم اکنون نسخه 1.8.6 می‌باشد.
نویسنده :

X
دریافت پیغام خصوصی به هنگام دریافت اعتبار جدید
[plgname]PM On Reputation[/plgname] [plgversion]1.0[/plgversion] [plgmybb]1.6[/plgmybb] [plgpri ...
پلاگین 1.6
دیدگاه های کاربران 0

برای عضویت در کانال تلگرامی
[همیار مای بی بی]
کلیک کنید
دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :