آموزش Cascading Style Sheets یا همون CSS [ مقدمه ]
سلام
اگر خدا بخواد میخوایم آموزش CSS رو در انجمن شروع کنیم
در هر تاپیک یه ویژگی css رو مطرح میکنیم و روش کار با اون و استفاده ای که داره رو یاد میدیم .
در این بین امیدواریم دوستان نیز کمک بکنن .

اکثریت کاربرایی که با طراحی سر و کار دارن با css آشنا هستن و میدونن بخش global.css مای بی بی یا style.css استفاده شده در قالب های html یا وردپرس با استفاده از همین css نوشته شده است .
میتونیم بگیم از css برای رنگ و لعاب دادن به قالب استفاده میشه و میشه باهاش کارهای خارق العاده ای انجام داد البته اگر بهش مسلط باشید .

ان شاء الله در تاپیک های بعدی هر ویژگی رو براتون بازگو خواهم کرد .
موفق باشید
thanks
نویسنده :

X
آخرین بازدید کننده ی پروفایل
[align=center][color=#333333][font=BYEkan, Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]افزونه ی آخرین بازدیدک ...
تعیین نشده
دیدگاه های کاربران 6
ارسال: 2
در حقیقت میشه گفت html مثل میله ها و ستون سایت هستن و css کاشی و سرامیک و رنگش هستن. کلا css برای زیبایی به کار میره. البته اگه با جاوااسکریپت هم باهاش ترکیب بشه بهترین چیز میشه
ارسال: 3
(2014-03-26T20:58:12+00:00 2014-03-26T20:58:12+00:00)MybbCo نوشته :  سلام
اگر خدا بخواد میخوایم آموزش CSS رو در انجمن شروع کنیم
در هر تاپیک یه ویژگی css رو مطرح میکنیم و روش کار با اون و استفاده ای که داره رو یاد میدیم .
در این بین امیدواریم دوستان نیز کمک بکنن .

اکثریت کاربرایی که با طراحی سر و کار دارن با css آشنا هستن و میدونن بخش global.css مای بی بی یا style.css استفاده شده در قالب های html یا وردپرس با استفاده از همین css نوشته شده است .
میتونیم بگیم از css برای رنگ و لعاب دادن به قالب استفاده میشه و میشه باهاش کارهای خارق العاده ای انجام داد البته اگر بهش مسلط باشید .

ان شاء الله در تاپیک های بعدی هر ویژگی رو براتون بازگو خواهم کرد .
موفق باشید
thanks

مدیر سایت که اینقدر خوش قول باشن از بقیه چه انتظاری میره؟
البته در جواب خواهید گفت سرم شلوغه و پروژه دارم و ...
جالب اینجاست هرکی انجمن وب میزنه روز بعدش سرش شلوغ میشهBig Grin
این رازش چیه ما که نفهمیدیمBig Grin
ارسال: 4
CSS جان ببخشید طراح های وب اصولا درگیرن... آقا جواد که حرفه ایه و قالب می نویسه و پلاگین نباید درگیر باشه؟(سفارش کار و طراحی برای خودشون)

بعدشم الآن وقت امتحاناته خیلی ها درگیرن

ثانیا اگه دقت کنین می بینید تقریبا هر 2 روز یک با آقا جواد حد اقل 1 پست میزنهconf این مبحث CSS رو هم خیلی ها بلدن اقا جواد مقدماتی رو رفت و خدا بخواد ادامه اش میده شما نگران نباش

بالاخره همه که بیکار نیستن
ارسال: 5
(2014-05-04T20:24:16+00:00 2014-05-04T20:24:16+00:00)Mohammad Sabaeian نوشته :  CSS جان ببخشید طراح های وب اصولا درگیرن... آقا جواد که حرفه ایه و قالب می نویسه و پلاگین نباید درگیر باشه؟(سفارش کار و طراحی برای خودشون)

بعدشم الآن وقت امتحاناته خیلی ها درگیرن

ثانیا اگه دقت کنین می بینید تقریبا هر 2 روز یک با آقا جواد حد اقل 1 پست میزنهconf این مبحث CSS رو هم خیلی ها بلدن اقا جواد مقدماتی رو رفت و خدا بخواد ادامه اش میده شما نگران نباش

بالاخره همه که بیکار نیستن
درود
طراحان وب اصولا انسان هایی هستن که خیلی دقیق و خوش قول هستند .این یک
دوما من نگفتم آقا جواد شما چرا پست نمیزنه بنده عرض کردم چرا این بخشی که ایجاد کردن چرا داره خاک میخوره
ثالثا شما با توجه به تجربه ای که داری نباید بگید که خیلیا بلدن یه نگاهی به گذشته خودتون که  تازه شروع کرده بودید بندازید 
رابعا بنده نگران نیستم من کار خودمو میکنم
خامسا اگه منظورتون از بیکار بنده هستم که باید عرض کنم که من در روز فقط میتونم 2 ساعت پای اینترنت باشم و اونم اختصاص میدم به علایق خودم که یکیش مطلب گذاشتن در همیار هستش ( امیدوارم گرفته باشید!)
امیدوارم شاهد جبهه گرفتن 2 مدیر انجمن علیه هم نباشیم و اصولا مورد خطابمون جواب بدن نه معاونینشون
موفق باشید
ارسال: 6
درود Mohammad Sabaeian
طراحان وب اصولا انسان هایی هستن که خیلی دقیق و خوش قول هستند .این یک
دوما من نگفتم آقا جواد شما چرا پست نمیزنه بنده عرض کردم چرا این بخشی که ایجاد کردن چرا داره خاک میخوره
ثالثا شما با توجه به تجربه ای که داری نباید بگید که خیلیا بلدن یه نگاهی به گذشته خودتون که  تازه شروع کرده بودید بندازید 
رابعا بنده نگران نیستم من کار خودمو میکنم
خامسا اگه منظورتون از بیکار بنده هستم که باید عرض کنم که من در روز فقط میتونم 2 ساعت پای اینترنت باشم و اونم اختصاص میدم به علایق خودم که یکیش مطلب گذاشتن در همیار هستش ( امیدوارم گرفته باشید!)
امیدوارم شاهد جبهه گرفتن 2 مدیر انجمن علیه هم نباشیم و اصولا مورد خطابمون جواب بدن نه معاونینشون
موفق باشید

پاسخ مسئول
ارسال: 7
حق با شماست
ولی باید درک کنید الان موقع امتحانات هست و بنده هم درگیر درس ها
و گرنه من هم خودم دوست ندارم کاری رو نیمه کاره رها کنم

image

برای عضویت در کانال تلگرامی
[همیار مای بی بی]
کلیک کنید
دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :