آموزش سئو پیشرفته(قسمت اول-توضیح)
سلامی دوبارهimage

خب بعضی از قسمت های سئو نیاز به توضیح بیشتر دارند و حالا این ما این بخش(بخش 1) رو براتون مسئله رو بیشتر توضیح میدیم(اونهایی که لازمه)

1- خب در این نکته گفتیم که باید کلمات مهم و اساسی رو بصورت bold در بیارید. نکته اسای اینه که موتور های جستجو بر این کلمات بزرگ شده نظارت میکنه و یه جورایی به اونها اهمیت میده. یعنی از اونها چیزی مثل کلمه کلیدی استفاده می کنه که مشخص کنه شما در مطلبتون دقیقا چی دارید البته عده ای از کارشناسان میگن این ربطی به سئو نداره ولی مت کاس یکی از کارشناسان بلند پایه می گوید که اگر از این تکنیک به ظرافت و خوبی استفاده کنید باعث افزایش و تاثیر بر سئوی شما می شود. توجه داشته باشید گفتم این کلمات شبیه به کلمات کلیدی عمل می کنند ولی نباید از آنها بیش از حد استفاده کرد چون اون موقع سرف دیگه قضیه ایجاد میشه اونم بی تاثیری و گاهی اوقات حتی اثرات منفی بر سئو میزاره.
خب برای اطلاعات بیشتر این ویدئوی مت کاس رو ببنید(زبان انگلیسی):http://www.aparat.com/v/IYn3J

2- ندارد

3- دیگه اهمیت کلمات کلیدی بر هیچکس پوشیده نیست ولی توه کنید نباید از کلمات بی ربط استفاده کنید مثلا درباره یک ادیتور می نویسید بعد داخل کلمات بنویسید:پوسته رایگان در این صورت شخصا موتور های جستجوگر به شعورشون بر می خوره و به مطلب شما رای منفی میدن.
4- ندارد.

5- ندارد

6- حتما پست ثابت لازم نیست مثلا در زیر همین ایرانیان وب ما خلاصه ای از خودمون نوشتیم مهم اینه که موتور ها شما بشناسند(داخل توضحات از نکات بالا استاده کنیدBig Grin)
7- ندارد

8-ندارد

9- انجمن خصوصی هم به موتور ها اجازه چک نمی دید و هم به اعضا پس فایدش چیه؟

10- داخل خودش دلیلش رو گفتم.

نکته: اونهایی که توضیح لازم ندارند نه اینکه مهم نیستند بلکه منظور اینه که از خود نوشته معلومه برای چی گفتی نکته رو(چی گفتم)

و در آخر:
imageمنبع: ایرانیان وب
کپی برداری با ذکر منبع مجاز است.
نویسنده :

X
پوسته MyLove
[align=center] [align=right]پوسته زیبای MyLove برای انجمن های دخترانه و تفریحی طراحی شده توس ...
پوسته 1.6
    دیدگاه های کاربران 0

برای عضویت در کانال تلگرامی
    [همیار مای بی بی]
    کلیک کنید
    دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
    برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :