رفع مشکل نمایش ادیتور

نویسنده : MybbCo

رفع مشکل نمایش ادیتور
سلام

اخیرا مشاهده شده برخی از کاربران بعد از ارتقاء نسخه انجمن ساز خود دچار مشکل در نمایش ادیتور پیش فرض و نوار ابزار آن شده اند برای رفع این مشکل راه حل های زیر پیشنهاد شده است :

1. اجرای کوئری های زیر در phpMyAdmin در دیتابیسی که MyBB را نصب کرده اید

ALTER TABLE `mybb_users` CHANGE `showcodebuttons` `showcodebuttons` tinyint(1) NOT NULL default '1';
UPDATE `mybb_users` SET `showcodebuttons` = '1' WHERE `showcodebuttons` = '0';

2. عدم اجرا شدن فایلهای مربوط به ویرایشگر در قالب مربوط آن یعنی قالب codebuttons موجود در قسمت قالب های گروه بندی نشده

<link rel="stylesheet" href="{$mybb->asset_url}/jscripts/sceditor/editor_themes/{$theme['editortheme']}" type="text/css" media="all" />
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/sceditor/jquery.sceditor.bbcode.min.js"></script>

3. عدم سازگاری قالب انجمن با نسخه 1.8
در صورت عدم سازگاری قالب با نسخه 1.8 بهتر است از قالب های مخصوص این نسخه که در انجمن موجود است ، استفاده کنید .

4. ویرایش تنظیمات کاربری
در صورتی که باز هم مشکل رفع نشد میتونید به مسیر زیر برید :

پنل کاربری > ویرایش تنظیمات
گزینه "گزینه‌های MyCode را در صفحه‌های ارسال نمایش بده" را علامت بزنید .

منبع : همیار مای بی بی
موفق باشید
thanks
نویسنده :

X
پلاگین آمار همیار مای بی بی (نمایش آمار انجمن به سبکی جدید)
[align=center][img]http://mybbco.ir/wp-content/uploads/2014/12/mybbcostat2.5.jpg[/img][/align] ...
تعیین نشده
دیدگاه های کاربران 14

ارسال: 2
جواب ندادSad
با قالب دیفالتم تست کردم
ارسال: 3
ســـلام،ممنونم،آموزش هاتون حرف نداره.
2 تا مشکل هست که نمیدونم واسه همه هست یا فقط من،

اول اینکه عرض ادیتور رو نمیشه تغییر داد،طول تغییر میکنه اما عرض نه،من واسه تست عرض رو 900 کردم ولی هیچ تغییری نکرد
در جاهای مختلف مانند New Thread template یا جاهای دیگه تست کردم تغییر نکرد.
دوم اینکه گزینه شکلک ها داخل ادیتور نیست،چطور میشه بیاریمش ؟

پاسخ مسئول
ارسال: 4
(2015-01-13T06:29:48+00:00 2015-01-13T06:29:48+00:00)navidahanj نوشته :  ســـلام،ممنونم،آموزش هاتون حرف نداره.
2 تا مشکل هست که نمیدونم واسه همه هست یا فقط من،

اول اینکه عرض ادیتور رو نمیشه تغییر داد،طول تغییر میکنه اما عرض نه،من واسه تست عرض رو 900 کردم ولی هیچ تغییری نکرد
در جاهای مختلف مانند New Thread template یا جاهای دیگه تست کردم تغییر نکرد.
دوم اینکه گزینه شکلک ها داخل ادیتور نیست،چطور میشه بیاریمش ؟

برای تغییر عرض و ارتفاع ادیتور باید فایل mybb.css موجود در مسیر jscripts/sceditor/editor_themes رو ویرایش بکنید و عرض تعریف شده در کلاس sceditor-container رو تغییر بدید و ارتقاع دلخواه رو تعریف کنید

thanks

image
ارسال: 5
ممنون،واسه اضافه کردن ایکون شکلک ها به ادیتور باید چیکار کنیم ؟
http://upload7.ir/uploads//f6b7fbd06ce21...f8364b.jpg

پاسخ مسئول
ارسال: 6
(2015-01-13T17:47:52+00:00 2015-01-13T17:47:52+00:00)navidahanj نوشته :  ممنون،واسه اضافه کردن ایکون شکلک ها به ادیتور باید چیکار کنیم ؟
http://upload7.ir/uploads//f6b7fbd06ce21...f8364b.jpg

مشکل شما رفع شد

سایر دوستان هم اگر چنین مشکلی داشتند میبایست به مسیر زیر بروند :
پیکربندی / شکلک‌ها و BB Code قابل کلیک
سپس جعبه شکلک ها را فعال کنید .

موفق باشید
thanks

image

ارسال: 7
آقا به منم توجه کنید!
جواب نداد ادیتور!
دسترسی هم که به شما دادم ولی... Sad
کمکم کنید
ارسال: 8
سلام برای من هم جواب نداد
ارسال: 9
اگر که کوئری ها رو درست اجرا کرده باشید، برید توی پنل کاربری > ویرایش تنظیمات  تو باکس آخر سمت چپ سه چهارتا گزینس که تیک میخوره.یکیش مربوط به نمایش ادبتور هست.
پایینشون مربوط به نمایش ادیتور در حالت منبع هست که باید غیر فعال باشه.

اگر تیک ها به درستی خوردن که نباید مشکل از دستورات باشه اما اگر نخوردن قطعا مشکل از دستوراته و اعلام کنید تا بررسی بشه.

(ضمنا به پیشوند جدولاتون دقت کنید که همون mybb_ هست یا چیز دیگه.)
ارسال: 10
(2015-01-20T10:00:51+00:00 2015-01-20T10:00:51+00:00)firstboy000 نوشته :  اگر که کوئری ها رو درست اجرا کرده باشید، برید توی پنل کاربری > ویرایش تنظیمات  تو باکس آخر سمت چپ سه چهارتا گزینس که تیک میخوره.یکیش مربوط به نمایش ادبتور هست.

اگر تیک ها به درستی خوردن که نباید مشکل از دستورات باشه اما اگر نخوردن قطعا مشکل از دستوراته و اعلام کنید تا بررسی بشه.

دوست عزیز تمام این کارها رو انجام دادم ولی فایده نداشت!!!
اگر میخواید تا دسترسی بدم خودتون ببینید!
ارسال: 11
دسترسی ها رو ارسال کنید تا بررسی بشه
ارسال: 12
(2015-01-20T11:59:01+00:00 2015-01-20T11:59:01+00:00)شوالیه نوشته :  
(2015-01-20T10:00:51+00:00 2015-01-20T10:00:51+00:00)firstboy000 نوشته :  اگر که کوئری ها رو درست اجرا کرده باشید، برید توی پنل کاربری > ویرایش تنظیمات  تو باکس آخر سمت چپ سه چهارتا گزینس که تیک میخوره.یکیش مربوط به نمایش ادبتور هست.

بررسی شد.ادیتور فعاله.کافیه روی دکمه پاسخ جدید یا موضوع جدید بزنید تا ادیتور رو ببینید.در قسمت ویرایش سریع نمیاد چون برای اومدنش نیازمند پلاگین پاسخ سریع پیشرفته هستش.

موفق باشی
ارسال: 13
(2015-01-20T18:55:58+00:00 2015-01-20T18:55:58+00:00)firstboy000 نوشته :  
(2015-01-20T11:59:01+00:00 2015-01-20T11:59:01+00:00)شوالیه نوشته :  

بررسی شد.ادیتور فعاله.کافیه روی دکمه پاسخ جدید یا موضوع جدید بزنید تا ادیتور رو ببینید.در قسمت ویرایش سریع نمیاد چون برای اومدنش نیازمند پلاگین پاسخ سریع پیشرفته هستش.

موفق باشی

سپاس دوست عزیزthanks
ارسال: 14
این کد ها توی ادیتور و پیام خصوصی ها تاثیری داره؟؟

پاسخ مسئول
ارسال: 15
با قالب پیش فرض تست کنید ، اگر ادیتور پیش فرض MyBB در قسمت هایی که باید نشون داده بشه ، وجود نداره
سپس این کدها رو اجرا کنید

ولی اگر از پلاگینی برای تغییر ادیتور استفاده میکنید ، در صورت عدم نمایش پلاگین رو غیرفعال و سپس فعال کنید و از وجود کدهای آن در قسمت های مورد نظر اطمینان حاصل کنید

برای عضویت در کانال تلگرامی
[همیار مای بی بی]
کلیک کنید
دریافت آخرین اخبار ، کدهای تخفیف و جوایز
برای اطلاع از آخرین اخبار مای بی بی فارسی عضو کانال تلگرامی شوید :